Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek gyakran beriaszt a...

Nektek gyakran beriaszt a légzés Figyelő?

Figyelt kérdés
Éjjel megint beriasztott és nagyon megijedtem!Nagyon közel volt a kislány a rácsnál rá volt fordúlva valószínűleg nem érzékelte a gép.Hálistennek minden renben volt.Mindenesetre kicseréltem az elemet.A hónap elején is beriasztott azt betudtam a nagy melegnek.Azóta kardiológiai kontrolon is voltunk rendben volt minden!5 hónapos a kislányom.Angelcare a készülék neve 2 pados.

2015. jún. 24. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszul hasznalod valoszinuleg. A matrac es az agyracs koze egy kemeny lapot kell helyezni (mar ha agyracs van).
2015. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerkőcömnek elég nagy ágya van, és 2-3 alkalommal fordult elő, hogy riasztott, mikor teljesen az ágy végébe keveredett.
2015. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A matrac alá van rakva két pad
2015. jún. 24. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 pados volt, kókuszmatrac alatt és állandón lemászott róla, főleg a hosszabb alvások alatt. Szerintem zavarta is a "púp". 7 hónaposan elhagytuk, mert a frász tört ki minden éjjel legalább 2x. Mikor 9 hósan beteg lett visszaraktuk 2-3 hétre.
2015. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rossz lègzèsfigyelőm volt, mindig beriasztott mikor màr mocorgott. Ha nem a közepèn feküdt annyi volt neki, ìgy idő előtt megvàltunk tőle..szerencsère sohasem volt baj! A fiam nem is èrzèkelte m viszont nem tudtunk tőle aludni.
2015. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk két lapos Angel care volt. Soha nem riasztott tévesen, de ha kivettük a fiunkat és nem kapcsoltuk ki (nagyjából minden nap volt ilyen hála a feledékenységemnek), mindig riasztott. Pedig mi majdnem egy éves koráig használtuk, és nagyon mocorgósan aludt mindig a fiunk. Lehet, hogy nem jó érzékenységre van állítva, vagy a rácsok túl messze vannak egymástól/túl kicsik, így nem elég alátámasztást nyújtanak.
2015. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a fajta van, 4 hónapos a fiam, egyszer sem riasztott be eddig.
2015. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!