Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehetne változtatni a...

Hogyan lehetne változtatni a napirenden? Kell egyáltalán vagy jó ez így?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapos lesz lánykám, így néz ki egy napunk: 7 körül kel, reggelizik, fél10 körül tízóraizik, alszik kb. fél1 1-ig. negyed kettő fele ebédel, fél5 kor uzsonnázik utána vagy alszik vagy nem, ha alszik is akkor is max 1 órát. Fél8 kor vacsi, negyed 9 fürdés, utána szopi és alszik. Én kevésnek tartom ezt az alvást, mert amikor fél5 után nem alszik borzasztó nyűgös már. Aludni csak evés után tudom lerakni, két evés között akármilyen fáradt az istenért sem alszik el.
2015. aug. 22. 09:59
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Az én kishugom napi 1x max. 2x alszik egy nap!! Most 18 honapos.. Mikor 8 hónapos volt akkor sem aludt sokat!! 3x aludt es 30 perceket!! A mi napunk is altalaban igy nez ki 😊 szoval szerintem nem baj!!

2015. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg rendben van. délelőtti alvásnak nagyon későn van az első, itt csúszhat el a dolog. viszont délutáninak meg korán, ezért fáradt. egyszerűen tedd le előbb aludni
2015. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az en lanyom 10-11.30ig aludt delelottonkent es utana még fél-1 orat 15.00-16.00 kozt.


szerintem eleg neki ennyi alvas amit irsz, maximum a delelottit elobbre kellene hozni hogy aludjon delutan...ha nem almos 10 elott, akkor keljetek 6.30kor..

2015. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!