Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Respisense Ditto vagy Baby...

Respisense Ditto vagy Baby Control BC-230!? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudjuk eldönteni, hogy Respisense készüléket vegyünk 28.000 Ft-ért vagy Baby Controlt 31.000 Ft-ért.


A Respisense pelenkára csíptethető, vékony ruhán keresztül is érzékel, van helyes felhelyezés és elemmerülés visszajelzője, használhatom kiságyban, járókában, egy ágyban alva a babával, mózesben, hordozóban, hintában, egyszóval bárhol és bármikor ha alszik a babám.

A Baby Control ezen fajtája 3 lapos, ahogy én értelmeztem kettőt használhatsz a kiságyban (legyen kis vagy nagy méretű), egyet pedig tehetsz bölcsőbe, vagy felnőttekkel egy ágyba is akár, vagy bármilyen tetszőleges fekvőhelyre. A jelző egysége mobil, csak le kell húzni a lapokról és átrakni a másik lapra.

Szóval mindkettő elég mobilis.


Pro és kontra:

- A Baby Control orvostechnikai eszköz, míg a Respisense nem.

- A Baby Controlra 2 év cseregarancia van, ha elromlik, adnak másikat, nem kell a szervízre várni. A Respisensenél csak gyári garancia van, meghibásodás esetén megy a szervízbe, cserekészüléket nem tudom, hogy biztosítanak-e, valószínűleg egyébként nem, mert különben biztos írnák...

- A Respisense olcsóbb, tudom, nem sokkal.

- A Baby Controlt a vásárlás utáni 13. hónapban fél áron visszavásárolják, így valójában az egy éves használat csak 15.500 Ft-ba kerülne. És nem is marad a nyakamon, mikor már nem kell.

- A Respisense valahogy mégis könnyebben mobilizálhatónak tűnik, nem kell a lapokkal bajlódni.

- Egyébként teljesen tanácstalan vagyok.


Szóval ha valaki használta valamelyiket, írhatna róla pro-kontrát, véleményt, hibákat, jó és rossz tapasztalatokat! Nagy segítség lenne, mert lassan érkezik a pici és jó lenne még a héten eldönteni.


UI: Remélhetőleg egy egészséges, érett újszülöttről van szó.


Köszönöm! :)



#légzésfigyelő #respisense
2015. aug. 27. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk baby controll van, 1 lapos de csak jót tudok mondani. Kisfiunk az egész kiságyat bemássza egy éjszaka alatt pedig csak 2 hónapos de még sose riasztott, szuperül érzékel.



Én azért nem vennék pelankára tehetőt mert amíg kicsi oké h ha hason van hátra teszed vagy forfítva de amikor forogni kezd? Én kislányom pl állandóan forgolófott ahogy megtanulta sztem nyomná.

2015. aug. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is baby controlt használunk.

Az említettek közül én is erre szavazok. Részben az előző válaszadó érvei miatt is.

2015. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem ez a kérdés olyannak tűnik,mintha az egyik cég írta volna a saját termékét előtérbe helyezve egy teljesen más elven működővel szemben:) :)
2015. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!