Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha esténként általában elalszi...

Ha esténként általában elalszik magától félévesem, s nappal is sikerül néha elaludnia csak úgy, akkor jó ha máskor 5-10 percig ringatom, s úgy teszem le ellazultan, míg nem alszik teljesen?

Figyelt kérdés
Mostanában babakocsiban altattam, de ez most gyorsabbnak tűnik. Nagyon nehezen alvó baba. Várok minden tanácsot.
2015. szept. 14. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem majd, ha így csinálod. A lényeg, hogy olyan altatási módszert válassz, ami neked is kényelmes és akár hosszabb távon is tudod alkalmazni. Az én kisfiam is alapvetően kiságyban elalszik egy kis simogatással és cumival, de néha ki veszem ha nyűgösebb és ringatom. Most 8,5 hónapos, kb. 3 hónapos koráig rajtam aludt mindig napközben, viszont úgy elkezdett fájni a derekam ettől, mert ugye a súlya nőtt, hogy ezt abba kellett hagyni. Imádtam, hogy rajtam alszik, de változtatni kellett. Akkor kezdtem a kiságyban altatni napközben is minden alkalommal, vagy ugye babakocsi de ez csak akkor ha egyébként is sétálni mentünk. Kellett jó pár nap, de megszokta hogy ha oda beteszem akkor ott alvás van. Nincs is neki a kiságyban játék egyáltalán, csak az alvós szundi kendők. Működik, de néha kell a ringatás, kicsik még ők. :)
2015. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!