Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam e a 10 hónapos...

Hogy szoktassam e a 10 hónapos kisfiamat arról, hogy ne csak ölbe aludjon el?

Figyelt kérdés
sajnos eléggé hasfájós baba volt picinek és mindig felvettem sétálgattam vele a lakásba fel alá , hozzászokott és most már máshogy nem is nagyon alszik el. Éjjel 2-3 óránként kel. jó lenne ha "magától" elaludna. ötletek?
2015. szept. 14. 11:54
 1/2 anonim válasza:
Lerakod az kiságyba és hagyod üvölteni. Tudom ez nagyon kínzó szülőként, de jobb lesz mindketgőtöknek ha megszokja.
2015. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napközben kezd el szoktatni, hogy mikor már félálomban van akkor tedd be a kiságyba, hogy ott aludjon el. Én sírni nem hagynám. Pár nap biztosan kell míg megszokja az új módit, de menni fog. Nekem 3 hónapos koráig napközben többnyire rajtam aludt a kisfiam, de ahogy nőtt a súlya az én derekam úgy kezdett egyre jobban fájni. Így kicsit ringattam a kezemben és mikor láttam hogy már majdnem alszik betettem kiságyba. Most ha álmos, beteszem, egy kis víz, cumi és alszik. Persze van amikor nehezebben megy, mert épp megtanult forogni, kúszni, feltérdelni, felállni és ezt gyakorolja alvás helyett, de ilyenkor türelem és egy kis simi meghozza a várt eredményt. Vagy ilyenkor ha még ennyire aktív kiveszem had mozogjon még egy kicsit és utána már tényleg csak annyi hogy beteszem, simi a hátán és már alszik is. Most 8,5 hónapos.
2015. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!