Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egyetertek azzal hogy ne...

Egyetertek azzal hogy ne hagyjuk sirni a babat, DE. Most nem tudom mi a kovetkezo lepes?

Figyelt kérdés
Kisfiam par nap mulva tolti a 3honapot! Par napja ugy gondolja hogy ha faradt akkor inkabb sir mint aludna....en is annak a hive vagyok hogy ne hagyjuk sirni a babat,de en barmit csinalok csak sir sir!Kiveszem a kisagybol lefekszem vele, ringatom probalok cicit adni neki elloki,enekelek,zenet rakok neki,azt hiszem mindent kiprobaltam,de csak akkor alszik el mikor mar a sirsba is belefaradt,aztan mikor lerakom 2 perc mulva felebred es kezdi elolrol....:(((( Nem akarom a sirasban magara hagyni,de a vegen nem lesz mas valasztasom...Nem a hazimunka miatt,annal fontosabbnak tartom a babám,De sajnos sorozatos orvosi hibak miatt nem szopizik,ezert amennyi idom engedi probalom lefejni a tejem,hogy legalabb valamennyi anyatejet is kapjon,de igy erre se hagy mar nekem idot,eszik jatszunk sír.... :((

#hiszti #BABASÍRÁS
2015. dec. 6. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos baba nem ok nélkül sír, az okát kell kideríteni.

Hasfájás, éhség, szeretethiány, bármi lehet.

A kendő sok babánál csodákra képes.

2015. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagynám a fejést és inkább sírjon a kezemben, mint egyedül. Cumit próbáltad (mielőtt gyerekem lett volna, én is elleneztem, de...)?
2015. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy jön a foga, azért sírós. HArmadik babámnak 3,5 hónaposan kinőtt két foga (a többinek jóval később).


Bocs de megírnád pontosabban hogy mit jelent az hogy: "sorozatos orvosi hibak miatt nem szopizik"?

2015. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Probald ki hogy magadra kötöd
2015. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg told el kicsit az altatasi idot hogy jo faradt legyen .Vagy pl ilyen idoben jol feloltoztetve kinyitni ablakot vagy erkekyen altasd babakocsiba.Nekem ez bejott jokat aludtak nekik is kell a friss levego :) Az is lehet amit irtak,hogy fogzik csak akkor napkozben is nyugos lenne nem csak altataskor. Udv! 3 gyerek anyuja
2015. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj, ilyen időszakunk nekünk is volt. Én ültem a kiságy mellett egy széken, és simogattam, miközben ordított .... ÁÁÁ, azt hittem sosem múlik el. :D


De aztán elmúlt. :)


Ne altasd. Vagy kendőben, babakocsiban, hordozóban, autóban, vagy akárhogy. Így persze jól el lehet kapatni. De ez van....

2015. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Napkozben setalunk 2 òràt minimum de akkor nezelodik vagy alszik fel orat,van hogy egyet...olyankor jo a kedve a kovetkezo befaradasig....ejjel jol alszik,6kor ebred amig ujra el nem farad addig mosolyog mindenre...nem setaltathatom minden faradtsagnal...Gorogorszagban elek es soha nem vartam ennyire a hideget,2napot volt hideg na akkor nagyot aludt a babakocsiban...cumit kikopi,az ujacskajat valasztotta... az orvosi hibak:csaszar utan,2 nap mulva kiraktak helyhiany miatt a korhazbol,masnap itthon besargult a fiam,visszamentunk egy masik korhazba ott kozoltek hogy csak ugy tudjak lampa ala rakni ha en ott ulok mellette,mert nekik nincs idejuk azt figyelni hogy a baba kiránt e valami zsinort,kaptam egy fotelt 48orat ultem benne 3napos csaszar utan,mikor hazaengedtek itthon kiszakadt a csaszar,mento vitt vissza a szuleszetre ahova mar nem engedtek hogy ujra velem legyen a fiam,4nap infuzio es addig a sogornomnel volt,aztan naponta jarhattam kotozesre....olyankor anyosom jott es vigyazott ra...es meg sokmindent meselhetnek a sokak szamara "álom"Görögorszagrol...Ugy gondolom otthon ennel jobb az egeszsegugy....

2015. dec. 6. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú, sajnálom hogy min kellett keresztülmenned. :(
2015. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!