Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónap körüli babátok mennyit...

3 hónap körüli babátok mennyit alszik/aludt napközben egyszerre és hányszor?

Figyelt kérdés
Az enyém 30-40 perceket alszik napközben és vagy 5 alkalommal. Kíváncsi vagyok ez mennyire általános. Egy hete múlt 3 hónapos.
2016. jan. 4. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

éjjel 10 órát. nappal 2*20 percet...

6 hónaposan tudtuk rászoktatni a cumira a cicim helyett, és akkor tanult meg egyben aludni 1-1,5-2 órákat napközben. addig így ment

2016. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éjszaka az enyém is 10-10,5 órát alszik. Egy hónappal ezelőtt még a délután nagy részét átaludta és délelőtt is 1-1,5 órákat így ez nagyon furcsa nekem.
2016. jan. 4. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:

A 3.5 hónaposom ugyan ennyit alszik nappal és éjjel is.

2.5 hónapos koráig 2-3 órákat is aludt délután ami már a múlté.

2016. jan. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyanigy vagyunk mi is :) Ejjel 10 ora, nappal 4 x 30 perc.
2016. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az enyémnek nem volt ez elég, pár nap múlva kiderült de szerencsére átmeneti volt, ki tudja mi volt éppen a baj de már van 1 hosszabb alvása is igaz nem mindennap, most pl negyed 4 óta alszik. Pont az bizonytalanított el, hogy 2 hónaposan még nappal is sokkal többet aludt, mint amennyit fent volt hiába olvastam, hogy ilyenkor már 8-10 órát ébren tudnak tölteni a babák, úgy tűnik jobb az alvókája. Viszonylag hirtelen lettek 30-40 percesek az alvások. De amikor ilyen keveset alszik (magához képest) a fejem tetejére is állhatok, nem alszik többet. Másnap meg most már bepótolja.

Köszönöm a válaszokat! :)

2016. jan. 18. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!