Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baby Control légzésfigyelőről...

Baby Control légzésfigyelőről vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható? Aki ezt a fajtát használja/használta meg volt vele elégedve? Egy kb 10 cm-es kókuszmatrac alatt eléggé érzékeny?


Más: Esetleg megbízható bébiőrt tudnátok ajánlani?


Köszönöm a válaszokat!


2016. jan. 18. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Heim Pál is ezt használja. Gondolom nem használnák, ha nem lenne megbízható.


Nem volt bajunk vele. 10 centis szivacsmatrac alatt volt.

2016. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is a Heim Pál miatt gondoltam erre :) csak azért érdekelnek a tapasztalatok :) köszi a választ :)
2016. jan. 18. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ajánlani tudom. Kókuszmatracot használtunk mi is. Soha egy téves riasztás. Egyszerű használat!
2016. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ajánlani tudom. Mikor választanom kellett kb 1,5 éve, akkor sokat olvastam ez ügyben fórumokat, cikkeket és e mellett döntöttünk.

Nagyon jó, megbízható. Egyszer volt vele probléma (8 hónap után), de akkor automatikusan ki is cserélték a készüléket, pedig csak érdeklődtem, hogy nem elállítódott-e benne valami.

Ja és mi is vastag kókuszmatrac alatt használjuk.


Bébiőrhöz nem tudok hozzászólni, mert azt nem használunk.

2016. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül ezt vettem, és úgy tűnik beválik :)
2016. febr. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!