Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aggódnom kellene?

Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Kedves anyukák!Kislányom 3hónapos múlt.Éjszakánként rángatja kezét és nyöszörög.védőnői tanácsra oldalvást altatom, így mikor egyik oldaláról a másikra helyezem ezek a tünetek némileg alább hagynak;viszont 10-20perc múlva újra produkálja.orvos és védőnő szerint ezek a jelenségek normálisak.kérdezném hogy hasonló cipőben járt e már valaki?
2016. febr. 13. 05:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egy gondolat.. nem a mozgásfejlődés az oka? Valamelyik baba ilyenkor már forgolódik és alvás közben se tud megállni. Ez a fejletlen idegrendszer miatt van. Vagy túl sok inger éri napközben? A kisfiam ilyen idősen egyfolytába rúgkapált a lábával álmába., annak tudtuk be hogy túlpörgött napközben. Nem tudom csak találgatok, hátha tud valaki okosabbat.
2016. febr. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baja, a gyerekek dobálják magukat, forognak, le is tudnak esni az olyan ágyról, aminek nincs kerete. (Bal oldalára én nem fektetném soha, mert ott van a szíve.)
2016. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem fektetném erövel oldalra, a gyereknek nem biztos, hogy kényelmes.
2016. febr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Asszem 8 hónapos korig normálisnak tekintik az alvás közbeni akaratlan rángásokat. Mi EEg-n is voltunk mert sokszor rángatózott a gyerek keze lába főleg elalvás után amikor még nem volt mélyalvásban, de ott is mondták hogy ez normális meg és a vizsgálatot nem is emiatt csináltak meg hanem mert tikkelt a szeme sokszor napközben. Hálistennek nem találtak semmit, aztán elismúlt mindkettő és tényleg olyan 8 hónapos kor körül.
2016. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2016. febr. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!