Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam át saját...

Hogyan szoktassam át saját ágyába 18 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés
Eddig közös ágyban aludtunk. Most átszoktatnám, de bele sem hajlandó menni a kiságyba, sírva húzza a kezem a nagyágy felé.
2016. márc. 25. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
miert akarod atszoktatni? ha eddig nem zavart? kezdetektol erdemes kulon altatni hogy azt szokja meg.
2016. márc. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Beleteszed az ágyába, betakargatod, megnyugtatod, aztán ott hagyod... Előbb utóbb hozzászokik... Tudom sírni fog, temeg majd bemagyarázod megadnak, hogy rossz anya vagy... De nem vagy...
2016. márc. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem firtatom miert alszik meg veletek...

Sajnos siras nelkul tuti nem fog menni,de legyel hatarozott es kitarto. Ha kulon szobaban van a kisagy,ne hagyd magara,aludj mellette a foldon matracon,aztan szep fokozatosan minden este menj arrebb,es vegul koltozz ki a szobajabol. Lenyeg h ne siettesd,ez hetekbe is telhet mire megszokja az uj helyzetet.

2016. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kár volt beszoktatni a nagy ágyba, de ha már így alakult, tedd azt, amit az előző hozzászólók is javasoltak. Tedd be a saját ágyába, takard be, mesélj neki, aztán hagyd ott, még ha nem is alszik el. Még ha sír, üvölt is. Persze, mert így fejezi ki a nemtetszését, de olyan soha nem lesz, hogy minden jó. Ismerősök példáján tudom, láttam, hogy 1-2 hétig nehéz, de aztán belenyugszik és hozzászokik. Erre nincs tudományos módszer. Érvényesítsd az akaratod, és előbb-utóbb hozzászokik. Ettől nem lesz semmi baja, te pedig nem leszel rossz anya, csak jobbakat tudsz majd aludni, és esetleg nem megy tönkre a házaséleted sem.
2016. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!