Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7honapos babam kb egy honapja...

Ciccda kérdése:

7honapos babam kb egy honapja szinte minden ejjel felsir van h 10x is egy ejjel. Denem kel fel csak almaba sir felveszem es megnyugszik kb egy ora mulva ujra sir. Ez mitol lehet mi a megoldas? Fogzasnak semmi jele meg.

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a fogzásnak te nem mindig látod a jelét de ő érezheti már a kellemetlen feszülést. Nekünk segített valamelyest a dentinox, de azt 2x lehet talán egy nap használni. Szerintem egy próbát megér. Nekem olyan is volt, hogy felsirt álmában és mire beértem a szobájába már mintha mi se történt volna, aludt tovább. Esetleg figyelheted hogy tényleg sír mert baja van, vagy csak álmában sír pár másodpercig, mert akkor nem érdemes megzavarni. Még azt érdemes megvizsgálni hogy történt-e valami szokatlan a napirendjében, a családban, jól be vacsorázik-e, nem e éhes, esetleg szeparációs szorongás is lehet, de az inkább 8hónapos korban jellemző. De szerintem a fogzás lesz a ludas, főleg ilyen korban nagyon gyakori, ekkor nekünk is óránként kellt szinte, a dentinox bevált, de amúgy más nem nagyon lehet ilyenkor tenni sajnos.
2016. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogzas lesz pedig...
2016. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem a fogacska. Dologel, dentinox.

Nagyon- nagyon durva esetben nurofent kenek a fogara/inyére. ( ezt még csak egyszer csináltam) de van egy tök jó megoldás, ha már van fogacskája nyilvan mosod neki, tehetsz dologélt a fogkefére és azzal át tudod dörzsölni neki. Lányom nagyon bírja.

Amúgy az sem mindegy, h nappal pl mennyi inger éri a babákat. Ha túl sok akkor rosszabbul alszanak és többször felsírnak. Meg mennyit alszik napközben. Mit vacsorázik.. De még mindig azt mondom, h elsősorban a foga lehet a ludas.

2016. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezt 6hónaposan csinálta de az éhség miatt :/ nem volt már elég erős a tejem a hozzátáplálás meg katasztrófa volt
2016. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!