Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Összefügg ez az oltással?

Összefügg ez az oltással?

Figyelt kérdés
2 napja kedden oltást kapott a lányom és azóta éjjel óránként kel. Nemtudom hogy összefügg e a két dolog? eddig nem volt ilyen este elaludt és hajnali 4 kor ébredt enni, ilyenkor visszaalszik és reggel 8 ig fel se ébred csak ha megéhezik. Esetleg összefügg ez az oltással? :(

2016. máj. 12. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam nemrég ugyanezt csinálta és benyelt egy vírust, lappanghatott benne akkor már. Rendelőben is össze lehet szedni ezt azt.

De lehet annyi mellékhatás is egy oltásnál, lehet egy pár napig okozhat akár alvászavart is, nem tudom.

2016. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A miénk is kedden kapott oltást, 3at is (2 hónapos), és ő meg azóta folyton alszik, pedig nem lázas. Szerintem az oltástól van. Nálatok nincs "egészséges oldal" a rendelőépületben, ahol az oltásokat adják? A beteg részen kell bemennetek? Szerintem az egészséges oldalon nem kap el sok eséllyel semmit, de persze soha nem tudhatjuk.
2016. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos úgy van a rendelő hogy semmilyen elkülönítő rèsz nincs. Ugyanott kell várni az oltásra ahol a beteg gyerekek is várnak :( règen volt de mostmár lezárták
2016. máj. 12. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Egy héttel 2 hónapos kora elött kezdte àtaludni az èjszakát (7-8 órát egyhuzamban, aztán kelt enni majd mèg aludt 3-at), de az oltàs összezavarta, napokig utána gyakrabban kelt, sokszor evett picit. Utána végre visszállt a rend egy hétre kb, ès most megint dölt minden 2 napja a 12 hetes növekedési ugrása miatt. Mire megint visszaáll jövöhèt pènteken jön a 3 hónapos oltás ès kezdödik minden elölröl. Ez egy örök körforgás :D
2016. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!