Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5,5 hónapos a babám?

5,5 hónapos a babám?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám rávenni az alvásra? Egyszerűen 4 óránál többet nem alszik egyhuzamban. Este 19-20 körül alvás, tele pocakkal, de 23-24 óra körül kel, majd 2-3 óra körül, és reggel 5 kor. Próbáltam már vízzel, de nem akar ,csak rosszabb lett, akkor óránként kelt fel. Este 23-24 óra körül etetem, hajnalban vizet adok neki csak.
2016. máj. 16. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Még kicsi. Miért akarod mindenáron, hogy átaludja az éjszakát? Majd ha már nem lesz igénye az éjszakai evésre, akkor nem kel fel enni.
2016. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, hogy 5.5 hónapos-e a babád, ez attól függ mikor született.


Amennyiben igen, akkor még pici, ilyen korban még vannak babák, akik felkelnek éjjel ennyi alkalommal szopizni, amennyit írtál. Szoptasd meg. Majd ritkulni fognak a kelések valószínűleg idővel.

2016. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy baba éhes éjjel, akkor nem tudod rávenni, hogy evés nélkül aludjon 10 órát. Minden babánál máskor jön el az az idő, hogy már nem igényli az éjszakai evést. Úgy látom 3 óra el szokott telni 2 evés között, valószínűleg tényleg éhes. Megpróbálhatod késő délután/estefelé sűrűbben etetni de nem tudom ez mennyire válhat be.
2016. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Miért vizet adsz neki hajnalban? Még kicsi, ebben a korban még normális teljesen ha szopizik éjjel is. Lehet hogy akkor nem is kelne olyan hamar újra ha hajnalban is megszoptatnád és nem csak vizet adnál neki.
2016. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!