Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az a baba aki magától alszik...

Az a baba aki magától alszik el várhatóan hamarabb alussza majd át az éjjelt illetve jobban alszik általánosságban mint akinek mindig kell segítség a visszaalváshoz?

Figyelt kérdés
Később alatt azt értem, amikor már éjjel nem éhség miatt ébred (mint mondjuk egy pici 1-2 hónapos baba).

2016. júl. 15. 20:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Esti elalvásra gondolok itt pontosan.
2016. júl. 15. 20:10
 2/9 anonim ***** válasza:

Valaki hamarabb, valaki később tanulja meg az önálló elalvást ami amúgy szülői segítségtől, tanítástol is nagyban függhet.


De ilyen pici babánál még szerintem arról van szó hogy épp nem kínozza hasfájás es ezert vissza tud aludni.

2016. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ellenpelda volnank...a lanyom 6 honapos koraban lett onnallo alvashoz szoktatva cumival...ennek ellenere 1,5 eves koraig kelt ejjel. altalaban csak bementem megfogni a kezet es egy percen belul visszaaludt...de akkor is kelt es akkor is be kellett menni. hiaba kepes az onallo elalvasra es visszaalvasra. de ettop fuggetlen igy is mazli h ringatnom sose kellett nem logott orakig a cicimen stb foleg most h uton van a kisteso es ha akarnek se tudnek hozza rohanni ejej
2016. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem visszaalvást írtam, hanem esti elalvást egyedül. Szoktatás nélkül alszik el egyedül este. Éjjel viszont éhes, szopizik olyankor.


Én kérdeztem valamit, nem állítottam semmit, ezért nincs mire ellenpélda:-) csak kérdezem befolyásolja e az, hogy magától elalszik?!

2016. júl. 15. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a sajat peldam tudom leirni. A babank ket hetes kora ota nem ebred ejjel. Az esti magatol (cumi nelkul, ringatas nelkul) valo elalvast viszont csak 2 honaposan kezdte. Azota fel 10-10 korul alszik el, utolso etetes kozben/utan. Szoval a mi esetunkben ez nem fugg ossze.
2016. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt, az önálló elalvásnak is annyi lehet idővel pl.: fogzás, mozgásfejlődés, szep.szorongás, félelmek (pl.: sötét) miatt.

Kezdetben egyedül aludt el, de sokáig ébredt, majd jött egy álomidőszak és most meg altatni is kell, és gyakran is megébred, nehezen alszik vissza. 11 hónapos lesz és 3 foga jön egyszerre.

2016. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4hos lesz a babam.2hos kora otam magatol alszik el.nappal is es este is.ezt csak ugy magatol kezdte,nem szoktattam ra.eves utan letettem mig elmostam az uveget es egyik naprol a masikra mire bementem elaludt.ejjel sem kel kb azota,neha felsir,akkor kap cumit es alszik tovabb.gondolom a foga kezdi kinozni.de O egy nagyon jo baba,nappal is jol elvan a jatszoszonyegen,hintaban,pihenoben.

A ket nagy kesobb sem aludt el magatol sokaig,pedig sokat probalkoztam.gyerek fuggo.

2016. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem 3 hónapos lesz holnap a kislányom kb 4-5 hetes lehetett mikor először aludt el egyedül úgy hogy egész éjjel aludt... azóta nem kelunk éjszaka nagyon nagyon ritkán de általában 21:30-5:40 alszik. Este vacsi után cumi szájába meg van egy alvó kis rongya azt fogja rs alszik magának.
2016. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ő is most kezdte 2 hósan, első szakaszban alszik 5-6 órát, azután 2.5-3 óra múlva kel.

Pl.

21:00-22:00 altatas

2:25

4:38

6:00

7:00


20:16 elalvas

1:41

4:10

6:47

2016. júl. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!