Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen kókuszmatracot használt...

Milyen kókuszmatracot használtok/ajánlotok? (A többi lenn)

Figyelt kérdés

Kókuszmatracot szeretnék venni a babám kiságyába, méghozzá valami jobb minőségűt. A Brendonban van 18 ezerért hosszú, latexált kókuszrostokból álló matrac, ami kicsit ruganyosabb, mint az olcsóbb fajták. Valami ilyesmire gondoltam, ami nem betonkemény, csak kicsit jobb árban. Neten találtam jó árban 3 félét:


Kokoflex: [link]


Márkanév nélkül: [link]


MamaKiddies: [link]


Vagy bababoltban találkoztam Novotex márkanévvel gyártott matraccal is. Valaki ismeri/használja ezek közül valamelyiket? Mik a tapasztalatok, és szerintetek melyik a legjobb? Előre is köszi! :)



2016. júl. 16. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Jesszus, fingom nincs, adtak az ágyhoz egy 10 centis kókuszmatracot, örültem neki, alszik rajta szépen a gyermek :D Nem kell ezt ennyire túlkomplikálni.
2016. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp kókuszmatracot szeretnék, a Brendonost azért nem akarom megvenni egyenlőre, mert nem vagyok abban biztos, hogy nem csak a nevet kell-e megfizetni benne.
2016. júl. 16. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:

vettem majd 3 hét után kivágtam

azóta rendesen alszik a gyerek

túl kemény volt neki ...

sima szivacs matrac ...

2016. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is adtàk a kiságyhoz úgyhogy nevet nem tudok, de talàn az elsőt vàlasztanàm.
2016. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezek amiket linkeltél elég vacakok. 6cm magas? azért 10cm legyen. brendon drága, én egy sima bababoltban vettem 10E-ért 10cm-eset
2016. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!