Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen matracot vegyünk?

Milyen matracot vegyünk?

Figyelt kérdés

Tényleg a kókusz a legjobb? Több helyen olvastam már, hogy csak parasztvakítás...

Mi a legjobb? Milyen vastag legyen?

egyedi méretre kell gyártassam...


2016. júl. 18. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindnek van előnye és hátránya is.

Én hideghab (memory) matracot akartam anno venni, mert mi is azon alszunk, de nem árultak olyan vékonyat amivel kompatibilis lett volna a légzésfigyelő.

Koraszülöttek a gyerekeim, a kórházban a kókuszmatracot javasolták így végül ezt vettünk, de ebből csak olyat válassz ami préselve van, nem pedig ragasztva.

A sracaim pedig természetesen a nagyszülőknél lévő legalapabb ikeás szivacsmatracon alszanak a legjobban :))

2016. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk [link]


Nagyon jókat alszik rajta a fiam. Volt már bukás, pisi is ami ráfolyt a matracra, de a huzat nem engedte be a matracmaghoz. A huzat gyorsan szárad mosás után. Légzésfigyelő tökéletesen működik.

2016. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Matracboltban vegyél, ne bababolti kókuszmatracot, mert az túl kemény. Egy hideghab vagy memoryhabos sokkal jobb. Lényeg hogy pontrugalmas legyen, antiallergén és légáteresztő.
2016. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félkókuszt vettünk ami nem olyan kemény.
2016. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kókuszmatracot vettünk a szobájában lévő ágyba. Aztán a gyerek átkerült hozzánk egy másik ággyal együtt, mert az eredeti nem fér el. Abban egy 3000 forintos szivacsmatrac van. Mindkettőn ugyanúgy alszik.
2016. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!