Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kéthónapos baba kiságyba...

Kéthónapos baba kiságyba szoktatása cicin elalvás helyett?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Eddig együtt aludtunk mert este csak cicin alszik el, viszont eddig külön szobában voltunk, de ez sajnos rámegy a házas életre... Mert este ha elalszik a kislányom, nem tudok mellőle kibújni mert észre veszi és azonnal sírni kezd... Nappali elalvással nincs gond, kiságyban alszik,este viszont 1-1,5 óra komfortszopi után alszik el. Próbáltam cumival, de nem fogadja el, apával egyágyban pedig nem szeretnénk hárman aludni, félünk hogy ráfekszünk, megütjük, bármi. Segítenétek? Hogyan tudnám ezt megváltoztatni? Szeretném ha eltudna aludni a kiságyban, vagy ha legalább betudnám rakni, hogy nem kel fel. Hiába várom ki a 20 percet, a kezével keres és ha nem vagyok ott már sír is.

2016. szept. 22. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
2 hónap és már gondot okoz? Legyetek kreatívak. Még nagyon pici, alakul majd, addig is szeretkezzetek máskor/máshol.
2016. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy ki sem tudok bújni mellőle mert bármikor otthagyom rögtön sír... Se vacsorázni sem pedig letusolni nem tudok már csak ha sír...így inkább már nem is eszek
2016. szept. 22. 11:37
 3/6 A kérdező kommentje:
De egyébként segítséget, nem pedig kioktatást kértem.
2016. szept. 22. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Nézz utána a suttogó módszernek, nekünk sokat segített (Tracy Hogg könyvek).
2016. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én a fürdés fektetése előtt eszem, zuhanyzok. (Igen akár 17:00 kor mert 18:00 tól a naggyal kell őket vinni fürdeni vacsizni). A házaséletet át kell reformálni:-) elalvás után ki fogod tapasztalni mikor van már nagyon mélyen.. Vagy lehet hajnalban, reggel is:-)
2016. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem a baba hibája, ha rámegy a házas életetek. Szüleim nagyon sok éve házasok, pedig sok évig mellettük aludtunk testvéreimmel. Húgom 8 éves koráig. Senkinek nem lett semmi baja tőle. Szüleink a házas életet is meg tudták mindig oldani. Volt annyi eszük és kreativitásuk.
2016. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!