Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tudok valamit tenni, öntsetek...

Tudok valamit tenni, öntsetek lelket belém? :- (

Figyelt kérdés

Elsô fiam extra rossz alvó, most 4 évesen is nagy szó ha alszik végig. A félévesem egy nátha után most kb.3-4x kel és mélypontra kerültem. Félek, hogy vele is az lesz, mint sz elsôvel. Mit tudok tenni, hogy visszaálljon 1-2kelésre vagy mikor lehet tenni lépéseket a "leszoktatásról"?

Próbáltam nem elrontani, akkor szoptattam meg ha mär a felébredéshez közeledett tehät a kis nyöszörgeseknel még värtam h visszaaludjon. Volt mär 8.5 fél órája egyben de az átlag inkább 5-6.5 óra.



2016. okt. 31. 06:54
 1/1 anonim ***** válasza:
60%

Szegény, abszolút megértelek. Amit most írni fogok, valószínűleg nem mindenkinek fog tetszeni, talán neked sem, de mi csak együttalvással tudtuk átvészelni ezt az időszakot. Lefeküdt mindenki a saját szobájában a saját ágyába, majd amikor felsírt a kicsi, magunk közé vettem, és belealudtunk a szoptatásba. Olyan 1 éves kora táján már ez is nagyon fárasztó volt, egyikünk sem aludt már jól, de akkor már viszonylag könnyen sikerült visszaszoktatni a helyére.

Tudom, sokan ellenzik ezt a megoldást, az ismeretségi körömben mégis majdnem mindeninek volt ilyen együttalvós időszaka, és ez sokkal jobb megoldás, mint tropára menni a kialvatlanságtól.

2016. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!