Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól aludt el este egyedül...

Mikortól aludt el este egyedül a babátok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kislányom 2,5 èves, de mèg most is igènyli, hogy mese után ott üljek vele 10-15 percet amíg elalszik. Nekem ez bőven belefèr, nem erőltetem, hogy márpedig egyedül kell elaludni mert a nagykönyvben azt írják.
2016. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Kb. 8 hónapos korától többnyire elég volt letenni, DE nem tartott örökké ez az idilli állapot. 14 hónaposan "elromlott".
2016. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettő születésétől kezdve. A cici elhagyàsa utàn bejött helyette az esti mese, de mese utàn is puszi és alvàs. Volt hogy alatta aludtak el volt hogy miutàn kimentem.
2016. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is attól kezdve, hogy hazamentünk a kórházból.
2016. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
A születésétôl.
2016. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
5 éves korától. Nem erőltettem rá... egyszer csak mondta, hogy hogy most már el mer egyedül aludni. De ehhez az is hozzájárult, hogy 26 hós koráig cicin aludt el. Nekem nem volt fáradság, néha még kéri, hogy simizzem el. Most 7 éves. Jól esik, úgy is olyan gyorsan felnőnek
2016. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Latom itt lepontoznak mindenkit akinek mazlija volt es elaludt este a gyereke magatol (micsoda szemet szulok).

Az en gyerekem is szuletesetol kezdve elaludt magatol az esti szoptatas utan, miutan betettem az agyba. DE!!, nyugalom nyugalom!, kelt ejjel sokszor es nappal kellett segiteni neki az elalvasban.

2016. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2.5 éves, még most is igényli, hogy mesét olvassak neki, néha túrja a hajamat is. De bölcsiben magától elalszik. Nekem kifejezetten jól esik esténként ez a kis levezetése a napnak, hogy mellettem alszik el.
2016. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg a bölcsőhalál esélye drasztikusan csökkenthető, ha legalább fél évig nincs egyedül hagyva, amikor alszik.
2016. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 K.J.Smith válasza:
A kislányom most másfél éves, időnként már egyedül alszik el. Kéri, hogy tegyük be a kiságyba, ott még eljátszik az alvós kendőcskével egy darabig, aztán már szundizik. Nappal viszont igényli a dúdolást, ringatást.
2016. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!