Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan tudnám csökkenteni...

Hogyan tudnám csökkenteni avagy elhagyni az éjszakai szoptatásokat?

Figyelt kérdés
Igaz,még csak 2,5 hónapos a pici,de 5 perceket eszik és nem elég hogy 10-11 este mire eltudjuk altatni,óránként kel.És nem tud visszaaludni,mert megszokta,hogy cicit dugok a szájába... :-(Nekem ez így nagyon fárasztó,főleg,hogy az immunrendszerem is már feladta a szolgálatot a folyamatos kimerültség miatt.
2016. dec. 6. 04:58
 1/8 A kérdező kommentje:
*Ok,tudom,hogy én rontottam el,meg mi nők vállaltuk ezt,de a betegséget azért nem,emiatt...
2016. dec. 6. 05:00
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Az immunrendszer erositesere - es a te kozerzeted javitasert - vegyel be naponta legalabb 1000 NE D3 vitamint. A tejbe is atmegy, de ez csak hasznos a babanak is.

En nem tornem a fejem az ejszakai szoptatas abbahagyasan, o sajatmaga fogja abbahagyni, ha eljon az ideje. Lehet, hogy nyugodtabban aludna, ha kozvetlenul melletted aludhatna, ugy ertem, az agyad mellett, kozel. (Ne tedd magad melle az agyba aludni, mert veletlenul rafekhetsz).

Az is lehet, hogy faj a hasa, azert ebred fel surun.

Megprobalhatod csokkenteni a kave-ivast, vagy legalabb ne igyal kavet delelott 10 utan, mert a koffein is atmegy a tejbe.

2016. dec. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Az én babám mellettem alszik, mert nem vagyok szuperhős (megjegyzem minden gyerekem mellettem aludt és mind él). Éjjel stabilan két óránként kér enni, de nem hagyom, hogy teljesen felébredjen, odafordulok, adok neki és alszunk tovább.

Az este nálunk is necces, de most már sikerül fél óra alatt elaltatni, mert kapott egy cumit. Csak a mamosat fogadta el, de hatalmas segítség. Igény szerint szopik amúgy.

Amit viszont adtam neki, az az angol víz és azóta sokkal nyugodtabbak az esték és éjjelek.

2016. dec. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A cumit nem fogadja el sajnos,próbálkoztunk már,kiköpi,öklendezik tőle.Rossman,Mam,Difrax,Müller,latex,szilikon,Baby bruin de semelyik.Mellettem fekszik közvetlen,direkt ezért vettünk neki magunk mellé is egy kiságyat.A D3-t megpróbálom,az angol vizet is. ;-) Köszi!!!
2016. dec. 6. 06:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Most nézem az a Gripe Water?!Nekünk az nem volt jó,sem az Infacol.Most a Biogaia-t használjuk,talán az.De tény,hogy a hasával is küzdünk,remélem kinőjjük hamarosan...
2016. dec. 6. 06:22
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Értelmesebb kultúrákban, családokban a baba, kicsi a szülei mellett alszik. Nem véletlenül. Akinek teher a gyerek, az ne vállaljon.
2016. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.Először olvasd el kérlek a kommenteket s utána írd meg véleményed.Amint láthatod,"Direkt ezért vettünk magunk mellé kiságyat!"Ráadásul senki nem gondolta,hogy így le fogok gyengülni a fáradtság miatt...
2016. dec. 6. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:

életem legrosszabb döntése volt, hogy a 3hónaperekemnél (orvos tanácsára) abbahagytam az éjszaktést, mert milyen már, hogy egy ekkora baba még napi 8-9x eszik? anyuka, éjjel ne adjon neki!

a gyerek ugyanúgy kelt, csak a 3. éjszaka után már a cici sem nyugtatta meg.

hogy ettől, vagy nem ettől, tök mindegy, de 6 évesen is rosszul, felületesen alszik.

2016. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!