Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A kislanyom 1,5 eves.8,5...

Korinna1984 kérdése:

A kislanyom 1,5 eves.8,5 hónapos kora óta atalussza az ejszakat. Kb.2. hónapja viszont szinte minden ejjel felkel, es addig sir, mig oda nem visszuk magunk koze. Ott viszont nem talalja a helyet. Tapasztalt mas is ilyet? Szerintetek mi okbol van ez?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Vannak ilyen időszakok, mikor éjjel kel.

Én soha nem vittem magunk közé, mindig a szobájában altattam vissza. Vagy ringatva, vagy mellé fekve.

Volt olyan időszaka, amikor egyszerűen ő jött át hozzánk. Akkor is visszavittem, és az ágyában altattam vissza.

Most 3,5 éves, már jó ideje nem ébred éjjel, nem jön át.

2016. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi is így voltunk: 6 hónaptól nem sírt éjjel egyik gyerek sem Csak kizárólag akkor: ha beteg lett. Nem lehet, hogy bujkál benne valami? (nem szoktatnám át a szülői ágyba, soha nem vettük oda őket, nehezen szoknak le és nem jó nekik sem. Ha nem beteg: Menj oda, és az ágyban vigasztald, simogasd a hátát, énekelj, enni-inni nem kell. Ha beteg, az más, de akkor sem kell a szülői ágyba tenni)
2016. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma ejjel nem vittuk at az agyaba, csak odamentunk, visszafektettuk, simogattuk, beszeltunk hozza. Vartunk mig ugy tunik elaludt. Mikor kimentunk akkor mindig ujrakezdte a sirast es egyre mergesebben. Ez meg hatszor egy oran at. Nem lesz egyszeru, de most mar meg kell szoknia, h nem johet at hozzank.
2016. dec. 14. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Igen, ilyen ez. Kitartás, meg lesz az eredménye, hidd el.
2016. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!