Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek meddig fordult elő a...

Kinek meddig fordult elő a légzésfigyelőnél a figyelmeztető csippanás? Milyen típusú légzésfigyelőt használsz?

Figyelt kérdés
Nem a riasztásra, meg a valós vészhelyzetre gondolok, hanem amikor csak csippan egyet, bemész, és a baba alszik az ágy sarkában.
2016. dec. 21. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem fordult elő, 2 lapos figyelőnk van, nem tud lemászni róla, mindenhol érzékeli, az ágy sarkában is.
2016. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*BabyControl
2016. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is kétlapos BabyControl van, mégis előfordul... Már lapcsere is volt garanciával.
2016. dec. 21. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Mekkora ágyban és hogy van a lap?
2016. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
6 centis kókusz matrac, 70x140-es. A matrachoz képest srégen, egymással párhuzamosan helyeztem el a lapokat, úgy láttam, így fedik be a legnagyobb területet. Ráadásul nem is pici babáról van szó, 10 kiló fölötti, 11 hónapos. Szóval elvileg képtelenség lenne elbújnia...
2016. dec. 21. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
60*120-as ágyban hosszában rakva egymás alatt működik 10 kiló alatti gyerekkel, szivacsmatraccal. Amikor kisebb volt, keresztbe raktam egymás alá a lapokat, hogy rálógjon, ha a sarokban van is.
2016. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak vett egy nagyobb levegőt, és utána sokáig nem. Próbáld eggyel lejjebb állítani az érzékenységi fokot.
2016. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, aranyosak vagyok!
2016. dec. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!