Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Adamo hinta vélemények?

Adamo hinta vélemények?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben vettünk egy elektromos hintát a most 4 hónapos lányunknak.Altatás céljából.Sajnos nem jött be.Vajon az Adamoval is be fogok fürödni?Egyáltalán,még megszeretheti,mint alvóeszközt?
2017. jan. 17. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Mi 6 hetes korában vettük, úgy bevált.
2017. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg mindent az elején lehet elrontani avagy épp nem elrontani a babáknál...
2017. jan. 17. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes korától altatjuk Adamo hintában nagyon hasfájós baba :(

Próbáljátok ki nagyon, sokkal jobb mint egy elektromos hinta.

2017. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam 8 hónapos lesz, egy hónapja kapta. Nekünk nagyon bevált, megnyugtatja. Délután általában abban alszik. Csak ajánlani tudom.
2017. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos volt a lányom, amikor vettünk. Ő nem szerette az elektromos hintát, adamo-t imádta.
2017. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az adamo tényleg nagyon jó mindkét gyermekem imádja, ajánlom mindenkinek. Sokáig kihasználható nagyobbik fiam kb 3 éves koráig használata.
2017. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van egy sanda gyanúm sajna,hogy az én gyerekemnek ez sem lesz jó. :-( Csak a cicin elalvás (néha még ott se) :S
2017. jan. 18. 10:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5 honapos koraban vettuk! Elso perctol kezdve imadta, pikk-pakk elaludt benne!:)
2017. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen.Ahogy gondoltam is!Az első altatás bejött,a második nem.Sajnos ennek is az a titka tapasztalatom szerint,hogy jóidőben,pontban el kell kapni a pillanatot,amiből nem sírás lesz benne,hanem alvás (mint az összes többi ilyen segédeszköznél stb...
2017. jan. 25. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!