Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam át a kiságyá...

Hogyan szoktassam át a kiságyába? 2hónapos, eddig nem sokszor aludt egyedül este. Mellettem alszik mert nem volt türelmem altatgatni, a kiságyhoz rohangászni.

Figyelt kérdés
Édes mikor éjjelente hozzám ér vagy közelebb kúszik hogy érezzen,de már kényelmetlen sokszor aludnom,nem férek el,nem merek mozogni nehogy felkeljen.Fáj mindenem ahogy mereven fekszem,nem tudok vissza aludni etetés után...Még nem állt be a rendszer sem igazán,a napokban talán rááll az 5órás alvásra...Mit tegyek hogy megnyugodjon ha lerakom a kiságyba?Nehezen tud elaludni egyedül,csak hason tud.A cumi olyankor nem is kell neki,mert csak forgatja a fejét keresi a helyét.
2017. febr. 5. 03:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Etetés után elpilled,van hogy elalszik a kezemben de mikor próbálom lerakni mindig felébred és nem mindig tud vissza aludni akkor sem ha hozzám rakom.Volt hogy aludt rajtam 20percet is de amint leraktam felébredt és sírt.A kiságyba nem is ,,merem" rakni mert nem tudom hogyan nyugtassam meg ott?Hogyan altassam ott?1x-2x raktam az ágyába de csak miután rajtam aludt el.Nem is maradt meg sokáig csak ha nagyon fáradt volt.Hagyjam kínlódni?Forgolódni és majd elalszik?De ha sír is?Mit tegyek?Napközben is nagyon igényli a társaságot.Érthető de nagyon fáradt vagyok már testileg és lelkileg is!Regenerálódni sem tudtam igazán szülés óta...idegroncs vagyok!Más is van/volt így?
2017. febr. 5. 03:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nagyon pici, teljesen normális, hogy akar téged érezni, hisz 9 hónapig mindig ott voltál neki és most hirtelen nem vagy neki mindig ott. Ezt nem szeretik.

Nagyon nem tudok tanácsod adni, mert én a kisfiammal egy dupla nagy matracon alszunk együtt így mindig ott vagyok neki amikor kell. De tudom sokan ezt nem bírják így különböző módszereket használnak..

Cumit próbáld továbbra is illetve a kisàgyàba teszel egy pólót ami rajtad volt így érzi az illatod.

Ha mindig vissza teszed szépen lassan megszokja, de ehez kitartás kell, mèg nagyon pici idő kell neki is, hogy megszokja ide kint.

2017. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és próbáltad esetleg hordozóban? Te is tudod végezni a dolgodat közben. Próbáld ki!
2017. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!próbálkozom!🙂 hordozóm nincs de én is gondoltam rá h kéne!csak nem tudom melyik,a kendő v a kenguru?kengurut stabilabbnak hiszem de azt mondják nem jó a gerincének.
2017. febr. 6. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi volt én kendőt használtam, utána meg hordózot. Érdemes jobbat venni, mert sokáig fogod használni. Én olyan 18 hónapos koràig használtam. Most már magától beszáll a babakocsiba és alszik. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ez is eljön. 😀
2017. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!