Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Más 5-6 hónapos babája se...

Más 5-6 hónapos babája se alszik fél óránál hosszabban nap közben?

Figyelt kérdés
Bármikor altatom, reggel délben este, 30. percnél pontban megébred és kész. utána nem alszik már vissza. mosolyog jókedvű csak hamar nyűgös lesz újra...talán jobban telne a nap ha hosszabban aludna...éjjel is kel vagy 4szer még szopizni.
2017. febr. 16. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hós. Délelőtt 10 körül és délután alszik olyan 2-3 körül. Délelőtt általában nagyobbat 1,5-2 órát délután fél 1 órát és így este 8kor dől ki. Majd hajnalban 2 és 4 között szokott ébredni ( változó) akkor eszik és alszik tovább.
2017. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
áldott legyen.
2017. febr. 16. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos a lányom, 4x alszik 20 percet. Egy perccel se többet. Bármit csinálok akkor se alszik többet.
2017. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi idősen kb. ennyi az alvásigénye egy élénkebb babának. Én is várom már a hosszabb alvásokat napközben! Ez általában úgy nő, ahogy csökken a nappali alvások száma. Legalábbis az én tapasztalataim szerint...
2017. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ilyen idő korában ezt csinálta. Egy perccel sem aludt többet 30 percnél. És éjjel is ébredt, igaz ő nem szopizni de mindig volt valami. Akkor változott a helyzet mikor átállt a napi 2 alvásra kb 10 hónapos kora körül. Akkor 1-1,5 órát aludt egyszerre. Majd 13-14 hónaposan váltott napi 1 alvásra amit 2-4 óra, mikor hogy. A 4 órás általában akkor ha előtte volt egy rosszul alvós éjszaka de a 2-2,5 ora a jellemző. Most 2 éves egyébként. Éjjel már elég jól alszik.
2017. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is így aludt 3-7 hónapos kora között. Aztán elkezdett hosszabban aludni nappal. Éjjel elég sokat aludt, így nem aggódtam, meg egyébként ő is jókedvűen ébredt de 1,5-2 óra fentlét után vihettem aludni megint.
2017. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát...elég kimerítő. 20.30kor aludt el, és azóta felkelt 21.00kor, 21.45 korul és most megint. ez megy 3. hete. Próbáltam hogy ilyenkor nem adok cicit, nem hagyom cicin elaludni. De üvölteni kezd, nem jó neki se a ringatás se a cumi, se az ha apa megy be...cicire kell raknom és akkor hajlandó aludni de akkor is kel vagy ötször éjféjlig és még utána is két óránként...ez van ejjel. és akkor ehhez jön az hogy nappal sem alszik, max 3*30 percet :(
2017. febr. 16. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás vagy fogzás lehet. Nálunk is ez van. Kitartás
2017. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!