Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Alva-sírás! Idegrendszeri...

BarbiEgy kérdése:

Alva-sírás! Idegrendszeri probléma lehet az ok?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisfiúnk esti időszakban keservesen, erőteljesen sírt, bementünk hozzá. Viszont ennél összetettebb az egész, ugyanis álmában sírt. Vigasztalhatatlannak tűnő, már-már ordítás. Nagyon nehezen lehetett felkelteni, vizes ruhával törölgettük az arcát, hogy magához térjen. Nagyon nehezen magához tért, és sírt tovább. nehezen,de megvigasztaltuk. Fogzásra gyanakszunk, ugyanis nem ez az első eset. Az ínyét bekentük, már fájdalomcsillapítót is kapott. A kérdés az, hogy találkozott-e valaki ilyen helyzettel?

2017. febr. 16. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, fájhat a foga, álmodhatott rosszat, minden babával megesik, hogy álmában sír, dehogy idegrendszeri probléma! 😊
2017. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm kiabált többször keservesen álmában, mikor kicsi volt. Nem tudták anyuék felébreszteni, akármit is csináltak. Idővel elmúlt, de azt mondták szörnyű volt. Okát azóta sem tudják.
2017. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, némiképp megnyugodtam, a fogalmazásmódom, mint látható elég csapzott, ugyanis még friss a történet...És eléggé megijedtünk a párommal.. Első baba:)
2017. febr. 16. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Pavor nocturnus - olvass utána, egyfajta alvászavar. Lehet, hogy nálatok is ez volt az ok, bár nem tudom, hogy ez ilyen pici korban jelentkezhet-e már. Az én egyik kisfiamnál volt ilyen, kb. 2,5 éves korában elmaradt.
2017. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pavor nocturnus.Keress rá a neten.Az en fiamnak egy evesen volt eloszor.Most 3,5 eves, es mar jo ideje nem volt.Felelmetes, de artalmatlan.Minden jot!
2017. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!