Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egyszerűen nem alszik az...

NikiDávid kérdése:

Egyszerűen nem alszik az éjjel, ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Eleinte semmi gond nem volt fel sírdogált felugrottam cumi szájba innike alvás 2-3 éjjel, utána már jött az hogy kimászott helyéröl át az ágyunkba és hiába tettem vissza csak itt aludt el utána kellet vissza tegyen a saját helyére persze ha felkelt egyből akkor megint vissza... ezt 3 hétig.. most ott tartok hogy saját ágyunkban van és még aludni se alszik hajlani 3:12 van kábé fél 2 ota fent vagyok vele, volt pelus csere innike cumi azt nevet !
2017. febr. 20. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idos?
2017. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 hónapos.
2017. febr. 21. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos jon a foga es az zavarja az alvasban! Lehet nem faj annyira hogy sirjon is...
2017. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk az 'innike' nem jött be. A cici v. a másiknál a táp volt a nyerő. Azzal 'kiütöttük', csak úgy aludt.

A másik csodaszer Nurofen szirup volt. (Csak nagyon-nagyon ritkán, mikor felpörgött, és éjjel nem akart/ tudott aludni; csak mászott, nevetgélt meg 'gügyögött', na, akkor kapott egy (fél) adagot.)

Az gyulladás- és fájdalomcsökkentő is + nyugtat, altat.

Nem, nem szoktattam rá, és nem is lett semmi baja. Csak tudott, (és mi is tudtunk) aludni egy kicsit.

2017. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy néha felébred, elvileg ez csak egy időszak. Nekem is szokta a 21 hónapos fiam csinálni néha, nem tudom pontosan mi az oka. Amikor felébred ne cserèlj pelust, persze ha kakis vagy úgy látod, hogy zavarja akkor igen. Ne adj neki enni, gyenge lámpa fèny és legyél nagyon unalmas, mondogasad, hogy este van, te nagyon álmos vagy, ilyenkor mindenki alszik stb.
2017. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mi a fene ***** válasza:
Nappal többet alszik, mint eddig ? Fáraszd le egy kicsit .
2017. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!