Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kimerultem! Mit tegyek? 20...

Kimerultem! Mit tegyek? 20 honapja nem alszunk

Figyelt kérdés

Lanyom 20honapos. Mai napig cicifuggo. Nappal csak csak elvan

nelkule,de elalvaskor mindenkeppen keri es ejszaka is rengetegszer. Ejfel van es mar harmadszor kelt. Elfaradtam,turelmetlen vagyok es kimerult, hamarosan mennem kell vissza dolgozni,elore

felek attol is. Amugy fogzik,szemfoga biztosan jon most es bolcsis is lett idokozben. En ezekre fogom most,bar sose aludt jol,eddig sem. Sohasem

aludt az ejszakat ,ha csak 1-2 ebredes volt,az mar csoda. Sokszor vissza sem alszik es par orat kukorekol.Maganeletunk is romokban kb.a sosem alvastol meg a kialvatlansagtol....help!!! adjatok valami tippet,mit csinaljak vele???


2017. márc. 21. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szex azért van?
2017. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valaszd el.az talan megoldja.

Az en kisfiam is cicimanias volt.2,5 evesen az aoja elvitte 3 napra.csak igy tudtuk leszoktatni.ha ott voltam nem ment.kepes vokt orakat uvolteni erte.

Emellett lehet fel ejjel a sotetben.valami kis ejjeli feny?

Kulon szobaban alszik?ha veletek akkor ti is felkelthetitek ejjel ahogy mocorogtok.

2017. márc. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 19 hónaposan hagyta abba a cicit a nagyobb, azóta jól alszik. A magnézium is segít, érdemes szedni, kevéssé leszel ideges.
2017. márc. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Elmúlt másfél éves, ideje elválasztani.

Olvasd el a Szuperdada (Jo Frost) két könyvét, az egyikben erre van egy hatékony s bevált (!!!) taktika. Menni fog!


És igen, szedj magnézium citrátot, jó sokat, hogy kevésbé feszülj be.

2017. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem szeretnék durva lenni, de erre az egyetlen megoldás az, ha leszoktatod. Egy 20 hónapos gyereknek semmi szüksége erre az éjjeli cirkuszra. Biztos lesz pár kellemetlen éjszakátok, az is borítékolható, hogy sírni fog, de ez a helyzet egyikőtöknek sem jó.
2017. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez megy nálunk is, 4-5x felkel egy éjjel átlagosan. Ma csak 2-3 ébredés volt, ez extra jónak számít. Szintén 20 hónapos kislány, cicimánia a köbön. Nagyon sok mindent kipróbáltunk, többen javasolták, hogy apa éjszakázzon, első éjjel sírni fog, de a 3. napra végigalussza az éjszakát. Itt a környezetemben ezt többen megcsinálták 9-10 hónaposan, sikerrel. Hát, az én lányom 5 nap után ugyanúgy nem aludt, max kevesebbet sírt, könnyebben tudta az apja megnyugtatni. A 6. napon apa éjszakás volt, én fektettem le este, nem cicivel, azt is hittem, hogy sínen vagyok, de éjjel ugyanaz ment, mint előtte. Mondjuk nekem annyi szerencsém van, hogy cicivel 99%-ban egy percen belül visszaalszik, úgyhogy csak fordulok, póló felhúz, és alszunk tovább mindketten. Pont emiatt alszik velem, amíg külön ágyban volt, vagy 15x mászkáltam éjszaka át, hulla voltam. Így nagyjából alszunk.


Igazából én is csak az elválasztást látom megoldásnak, de ha nem akarja az ember sírni hagyni, ezt is sokkal könnyebb mondani, mint megtenni... Kitűztem célul, hogy 2 éves korára elhagyjuk a cicit, és lassan haladunk, időnként egyet kiiktatok, megbeszélem vele, hogy most fáj a cici stb, hagyjuk pihenni. Néha bejön. Aztán másnap már jöhetek azzal, hogy ugyanmár, tegnap se kellett ilyenkor, ma se kell, gyere, bújj ide inkább anyához. Meglepően sokszor bejön egyébként. Nappal gyakran mondogatom neki, hogy ekkora lánynak már nem kell cicizni napközben, egész jól elfogadja, de van, hogy nem. Ez marha lassú folyamat, de az biztos, hogy én nem fogom egyik napról a másikra elvenni, és reggelig az ordítását hallgatni, nem is bírnám. Ez a szoptatás ára, úgy tűnik :)

2017. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azzal kezdeném, hogy ma éjszaka a párod keljen fel hozzá, ne te. Te aludd ki magad. Vagy aludj nappal, most. Nem érdekes a házimunka, meg semmi egyéb. Vegyél pár üveg bébiételt, és feküdj le, amíg a gyerek is alszik. Több mint a semmi.


Utána pedig amit a többiek mondtak.

2017. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt, nagyon erős fogkrémmel kentem be a mellem, az első éjjel ahogy bekapta , már ki is köpte, még utána pár éjszaka próbálkozott, a 4 éjszaka pedig már fel sem kelt.Barátnőm cici függő fiával ugyan így mint én.
2017. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

En is egyre inkabb ugy gondolom (vagy remelem) hogy az elvalasztas lesz talan a megoldas. Bar ha belegondolok a nagyobbam nem

cicizett es megis kelt ket eves koraig,igaz nem ennyit. Mondjuk mar kiegyeznek 1-2 ebredessel... Az az igazsag most kezdte a bolcsit ,eleg sokat betegeskedett is a telen,ezert maradt el az elvalasztas,pedig nem terveztem ilyen sokaig szoptatni. Nem volt tervben a bolcsi sem,az is megviseli,igy nem akartam leszoktatni most. Nehez ugy ez. Sajnos napkozben nincs pihi, mert munka van :( Utana hazimunka,ket gyerek...

2017. márc. 21. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem lesz népszerű, amit írok, de nálunk igen hamar bevállt. Lakasd jól, fürdesd meg és ameddig fent tudsz maradni, addig ne hagyd elaludni. Persze nyűgös lesz, és hisztis, de utána mélyebben alszik. Délután pedig ne hagyd aludni (15 után), így garantáltan kimerült lesz. Pár nap alatt beáll az éjjel/nappal egyensúly.
2017. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!