Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért van ez? :- (

Miért van ez? :- (

Figyelt kérdés
Össze-vissza forgolódik,mászkál a 60x120-as kiságyban este a 7,5 hónapos lányom.Jön a foga ugyan,de már születése óta így "kínlódik" és van,hogy ezért fél óra 3x megébred,én meg nem tudom csak cicin visszaaltatni!Ám van,hogy max.3x kel éjszaka 3-4 majd 5 órákat egyben alszik!Segítsetek kérlek,mert én ezt már nem bírom!
2017. máj. 3. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Napközben hogy,mennyit alszik?
2017. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Mit segitsunk? Altassuk,ringassuk helyetted? De vallaltad,te gyereket,te dontesed. Majd talan valtozik(vagy nem). Vigasztallak,ennel lesz sokkal rosszabb is,pl.szeparacios szorongas,8-10honapos idoszak,1-2eves,tenyleg horror. Ez van.
2017. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!


Veled sem lett előrébb a világ! :-S :-D

2017. máj. 5. 05:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Napközben sokszor alszik keveset.Babakocsi vs.hordozó vs.cici,ritkán Adamo hinta.
2017. máj. 5. 05:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, nappal is össze-vissza alszik. Én először ezt hoznám rendszerbe. Az enyém 2-szer aludt ennyi idősen, ez neked ugyan nem segítség, mert lehet a tiéd máshogy fog, de valami rendszert találj. Húzd az időt, míg tényleg fáradt lesz. Próbáld nem cicin altatni, mikor fáradt. Adj cumit, simizd a hátát, ilyesmik. Ha nappal lesz valami rend, akkor már látni fogod, hogy ehhez képest éjszaka hogy alszik, pl este mikor ne hagyd már aludni, stb.
2017. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A cumit hiába adom,veszi a szájába kiköpi,kiveszi.Szórakozgatni meg berak-kiköp-berak-kiköp...nincs kedvem.Rendszert nem tudok vinni a napjainkban,mert nekünk a férjemmel sincs rendszerünk,ahogy esik úgy puffan alapon.A reggeli,ebéd,vacsora ami állandó.De volt amikor de.aludtunk,volt,hogy ebéd után,volt,hogy vacsi előtt.Sétálni,kirándulni,anyóshoz stb.is össze-vissza járunk. :-)
2017. máj. 6. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem okoskodni, kioktatni akarok, de ha ti nem tudtok neki rendszert biztosítani, akkor tőle sem várhatod el ugyanezt. Szerintem így nehezen fogja megszokni, hogy éjszaka megszakítás nélkül aludjon. A gyerekeknek kell a rendszeresség, ők így érzik biztonságban magukat, mert tudják, mikor mi fog következni.
2017. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az esti fürdetés fix.Előtte a vacsi,utána a szopi fix.Ha indulunk valamerre (tátá :-D)ezt már ismeri,szopi,és csak úgy,hogy már álmos,ásítozik.A tök élettelenséget nem várjuk meg,mert volt már példa,nem kivánom senkinek! :-D Ha másodpercre pontosan nincs is beosztva az életünk,minden napunk ugyanúgy telik. :S Őszinte leszek!Egyik barátnő u.ennyi idős babája fix 3 óránként eszik,cici nélkül-cumival alszik,csak hasra fordítják és kész.Hozzátáplálva van,már egy-egy szopit hagynak is el-tápszerrel pótolva!Hát!A kölyök így is ébred 3 óránként!És full nyugodt gyerek!Akkor?Ő is ébred egy este min.3-4x.Az se jobb...
2017. máj. 7. 07:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!