Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki virraszt még minden este a...

Ki virraszt még minden este a párhós babájával? Csak én? Hogy segítsek Neki?

Figyelt kérdés
6 hós a második kisfiam, és kb egy hónapja nincs egy nyugis éjszakánk. Tudom, van fejlődési ugrás, fogzás is lehet, de tényleg minden éjjel?? Az elsőnél nem volt ilyen. A kicsit leteszem 8 körül, és jó esetben egy órát bír az első ébredésig, míg korábban azért legalább 11-ig bírta, akkor is csak enni kelt, néha hajnali kettőig is aludt egyhuzamban. Most viszont teljesen káosz az egész, és a legrosszabb, hogy minden éjjel egyszer teljesen felébred, vidáman kuruttyol, néha egy órába telik visszaaltatni. Most is itt forgolódik mellettem, látszik hogy álmos, altatná magát, de csak nem megy (cicin sem aludt el). Annyira sajnálom őt, meg persze magunkat is, a párom is minden hajnalban átveszi tőlem, adamo hintában altatja vissza, úgy tudunk még egy-két órát aludni reggelig. Van valakinek ilyen tapasztalat? Elmúlik? Vagy van valami amit tehetnék?

2017. máj. 17. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor már jöhet a foga, meg mostanában sok fronthatás is volt. Kitartás, türelem...ez is időszak is el fog múlni. :)
2017. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kulon aludni próbáltatok? hogy pár napig kovetkezetesen a ferjed megy be hozzá és cumit kap, nem cicit?

most meg leszek kovezve, de nem minden baba birja az egyutt alvast, az en lanyaim sem tudtak soha mellettem aludni...plusz a ringatas meg a cicin altatas is olyan dol9g, hogy ha a baba ugy alszik el, rovidesen ujra megebred mert nem tudja visszaaltarni magát...probaljatok ki hogy par napig a ferjed megy, es ne ringassatok, ne kapjon cicit elalváshoz...persze szoptasd meg ha kéri, de még ébren keruljon az ágyba

2017. máj. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekünkis voltilyen időszak mikor felkelt 10kor este és 1től hamarabb nem aludt el.Vagy 2kor flekelt és simán a kiságyban,sötétben elvolt magának. persze figyeltem ár,nem aludtam,de igen rossz volt aztán reggel felkelni.

Megetettem egyszer,hogy hátha elalszik,de fent volt 2-3 órát is.S ha jól emléksze pont fogzás környékén volt.

Azóta csak egyszer ébred enni és vissza is alszik.

2017. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fiam 11 hós koráig minden esti altatás után óramü pontossággal 20 perc után kelt. Nem tudtam a két gyereket egyedül ágyba rakni emiatt, segítség kellett minden éjjel, ha a férjem nem volt itthon. Most ez abba maradt. viszont sokszor volt, hogy akár 3 órát is fent volt/van. Leszoktattam az éjjeli szopiról, külön alszik már, mégis kb 10szer kel éjjel. hozzáteszem, 11 hósan 13 foga van... szóval kitartást!
2017. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!