Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van még itt olyan akinek...

Van még itt olyan akinek babája cicinalvós volt, de úgy, hogy alvás közben sem engedte el?

Figyelt kérdés
Meddig csináltátok?Hogy választották el?Avagy elválasztotta-e saját magát?
2017. máj. 21. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Remélem nincs, mert ezt normális ember nem hagyja.
2017. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Ez annyira nem normális, hogy már-már beteges. Te a melledet cuminak használod? Hihetetlen egyesek mit követnek el...
2017. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ember nem is hagyja... :-D :D :-D
2017. máj. 21. 12:40
 4/8 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ értem!Beteg vagyok!De ha leírom,hogy nem fogadta,ja el a cumit,utálja a hátsimogatást és társait,mint altatási módszert s ezért már hagytam sírni,akkor meg szar anya vagyok!A sok okos,akkor ajánljatok valamit!
2017. máj. 21. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Igen, lehet lepontozni, én is engedem. 30 percet alszik így délelőtt, 30-at délután. (Délben babakocsiban alszik egy nagyot) Ő sem fogadja el a cumit, ha leveszem a ciciről azonnal ébred, nem alszik vissza, nyűgös. Este mélyebben alszik, akkor le tudom tenni, reggelig alszik a kiságyban.

Legkésőbb akkor vége lesz, ha beáll az egy, déli alvásra, vagy ha hozzátáplálásnál kiváltjuk azokat az étkezéseket.

2017. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fiam mindig cicin aludt el. A cumit nem fogadta el, még akkor sem, ha friss anyatej volt lefejve benne, a komfort cumit sem szerette, és nem vált be se az éneklés, se a hátsimi, se a fehérzaj stb.

Amikor elaludt rajta, akkor kiszedtem a szájából. 16 hósan választottam le, mert már engem zavart.

2017. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most is cicin alszok el.

21F

2017. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek Kérdező...6-os válaszoló, leírnád, hogy hogyan választottad el? Az én gyermekem is cicin alszik el, 17 hónapos. csak cicivel tud vissza aludni, viszont le tudom tenni, tehát nincs a szájában alvás közben. Engem is kezd zavarni a sok ébredés miatt. Cumit nem fogad el, ringatást nem szereti, sőt...az ágyát sem, pedig nappal ott alszik és este is oda teszem le, de ébredés után nem hajlandó benne aludni.
2017. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!