Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hasfajos babanal altatasi tippek?

Csillka kérdése:

Hasfajos babanal altatasi tippek?

Figyelt kérdés
Mindjart harom honapos a fiam , aki az elso honapba nagyon hasfajos volt. Masodik honaptol sokkal jobb lett a helyzet fel ora alatt elaludt magatol az agyaba, olyan volt h hat orat fel sem ebredt. De k . Egy hete kezdodott kb.ujra a hasfajas de nagyon durvan. Nappal ha ebren van nincs baj de az alvasoknal ugy ordit van h ket oran keresztul es erzem h tele van levegovel mert huzza a labait , purcol , aztan nagy nehezen elalszik sirva. Mohon eszik es csak ugy akar aludni el ha adok tejet, tapszeres baba. Pl.8 kor evett 90 et es kilenckor leteszem aludni ordit az etelert megeszik 120 at majd ordit mert daj a hasa. Ha nem adok neki abszolut nem alszik csak sir es sir.
2017. júl. 27. 09:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondta harom honapos korara kinovi de mivel egy het mulva harom honapis ketlem...
2017. júl. 27. 09:48
 2/10 anonim ***** válasza:

Este nálunk csak a hasra tevés segített. Hason aludt el, magzat pózban.


Milyen cumisüvegetek van? Nálunk segített a MAM üveg. Abban van szelep ami nem okoz vákuumot, nem nyel annyi levegőt. Illetve a cumi lyuk mérete is fontos lehet. Ha ömlik neki, akkor az is lehet gond.


Esetleg meleg (nem forró!) kád vízbe próbáld betenni, amilyen melegben fürödni is szokott. Ott lubickolhat, átmozgathatja magát és a meleg víz segíthet.

2017. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nuk cumisuvege van , ugy tudom az is szelepes. Ez szuletestol 6 hos korig van. Furdik 9 kor utana teszem le es eszik. De ha elotte eszik ujra keri, szoval mindeg mert elalvas elott mindig enni akar ha nem ehes akkor is ezt nem ertem h.miert ?
2017. júl. 27. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasfájás elleni szert próbáltatok? Infacol, Espumisan be szokott válni.
2017. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindent probaltunk...de semmi
2017. júl. 27. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán kell neki elalvashoz a cici, azért kéri.

Nekünk a rezgő pihenőszek segített. Nálunk mindig felkelt hajnalban, betettem a székbe, szépen visszaaludt, egyébként meg sehogysem aludt volna. Sztm kirazta belőle a pukit, meg az ütemes rezges meg is nyugtatta. Ez az egyetlen ami segített, minden más haszontalan volt pedig én is mindent megpróbáltam.

Szelcsovet probaltad, talán még az jó valamire.

2017. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ejjel ha megebred elalszik vissza csak sokszor ebred es hanykolodik , nyog es nyom szegeny. Nem akarom szekhez szoktatni , szelcso nincs de lehet beszerzek egyet.
2017. júl. 29. 05:39
 8/10 Bihariné Zsófia válasza:

Szia az eléggé soknak tűnik! Hány gramm?

Szerezz be egy szélcsövet mert szerintem azért lehet mert tele van bubival és a szopás nyugtatja meg probálj neki inkább olyankor cumit adni, amugy a pocakfájást nagyon könnyű kiköszöbülni ha fenntvan adj neki fél óránként vizet nem kell sokat csak egy pár korty is elég és etetés elött is. Tudom hogy furcsán hangzik hogy az jo a hasfájásra de nállunk bevált 9 hetes,2 hete kezdtük el hogy vizet adunk neki azota olyan nyugodt és kakil napi2,3x és pukizni is nagyon szeret és mindig kineveti magát!:) próbáld ki a gyogyszerek nekünk semmit nem értek!

2017. aug. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom :) taoszert is fogok valtani, megpróbálok mast.
2017. aug. 24. 18:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hozza szokik a székhez, enyém se szokott
2017. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!