Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 honapos baba es ejjel...

Chiarkaf kérdése:

8 honapos baba es ejjel minden oraban felkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok,megoldast szeretnek a 8 honapos kisfiam sokszori ejjeli ebredesere. Eleinte azt hidtem melege van de most mar nem takarom be es meg mindig millioszor felkel es semmi mast csak szopizni akar. Szerintetek meg mindig a fogak miatt? Mar 3 honapja egyfolytaban fogzik de igy meg soha nem volt mint most 4-5napja. Van valaki aki ugyanigy van vele ? Mit tehetnek?

2017. aug. 24. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen gyakori kelés nálunk fog miatt volt. Az első 6 hónaposan bújt ki, előtte 10(!) éjjel volt ilyen, azt hittem, megzakkanok. Én ilyenkor szoktam nurofent v. kúpot adni, max. 3 egymás követő éjjel. 9. foga van kint 13 hónapos, az első 6 foggal szenvedtünk nagyon, az utolsó két metsző, és a kisőrlők most hagyják aludni végre.
2017. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 honaposan jott ki az elso de nem volt ennyire rossz ejszakaink soha. Most tartunk a 6iknal, hat remelem, bizom benne , hogy atmegy rajta. :(
2017. aug. 24. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak fog lehet.Pont ebben a korban zajlik ah első szeparációs szorongás.Olyankor rengeteget kelnek.
2017. aug. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!