Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti nálatok is van olyan, hogy?

Ti nálatok is van olyan, hogy?

Figyelt kérdés
Mikor álmos a babátok, beteszitek a kiságyába és elalszik? Mindig magamhoz húzom, hogy aludjunk el együtt, de nem, kiságyába kell tenni olyankor. Ez olyan furcsa számomra. Betakarom és alszik, de a mi ágyunkban nem.
2017. szept. 4. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam is mindig kiságyban aludt el, sajnos még babakocsiban is ordított. Mondjuk nem egyedül hanem fenékpaskolással, de akkor is. Mikor nagyobb volt (1 éves) se aludt el köztünk, a fejünkön ugrált. Már most 2 éves, ha átjön lefekszik és alszik, így ez se tartott örökké. Amúgy így is nagyon ritkán jön át aludni. Télen mikor költöztünk meg júliusban mikor tesója született, néha átjött.
2017. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem vagy köztünk nem alszik el, felpörög. Csak a kiságyban, mondjuk magától nem, kell egy kis simogatás vagy fenék paskolás.
2017. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van. Én úgy gondolom, hogy megszokta, hogy a kiságy egyenlő az alvással. Minden esetben ahogy berakom a kiságyba fáradtságkor, azonnal fekszik és csukja a szemét.

Próbáltam én is, hogy magam mellé teszem aludni, összebújva. De olyankor mászkálni akar, nem nyugszik.. Pedig néha olyan jó lenne :)

2017. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom ilyen. Max. betegen bújnak hozzánk, de még "buliból" sem alszanak valakivel. Én nem bánom, gyerek mellett egyáltalán nem tudok aludni. Így jó mindenkinek.
2017. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem három gyerekem van, most már nagyobbacskák, a középső pont ilyen kisbaba volt. :)
2017. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!