Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hetes baba csakis a mellkaso...

7 hetes baba csakis a mellkasomon alszik?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám leszoktatni erről? Ha berakom a kisagyba 20 perc múlva ébred.

Az agyaban is próbáltam altatni, úgy hogy meg nem aludt teljesen, de üvöltés lett a vége.

Mar eljutottunk arra a szintre h az éjszakákat is rajtam akarja tölteni.

Fel 10-től 2-ig az agyaban alszik utána csak rajtam, néha 1-1 órát mellettem...

Napközben szinte semmit se tudok mellette csinalni, még enni se, ha egyedül vagyok vele.

Normális ez 7 hetesen vagy teljesen elrontottuk? :(



2017. szept. 8. 10:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Az enyém ugyan ezt csinálta, idővel kinőtte, addig meg elfogadtam, hogy ilyen és kész. Esetleg próbáld ki, hogy magarda kötöd hordozókendőben. Akkor tudsz mellette enni,inni, mosogatni, barátnőm pl porszívózni is tudott úgy, hogy a babája rá volt kötve és közben aludt.
2017. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Neked mikor nőtte ki?
2017. szept. 8. 10:39
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

Ez teljesen normális, hidd el. Olvass róla, mi az a negyedik trimeszter!

Ne aggódj, nem fog így maradni. Lesz még amikor hiányozni fog, hogy rajtad szuszogjon.

2017. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudod elrontani ennyi idő alatt. Nem lesz túl népszerű a tanácsom, de igyekezz az ágyba szoktatni és ha csak pár percet bőg, akkor hagyjad kicsit, 3-4 percnél többet én nem hagyom, de ennyi idő alatt el is szokott aludni, közben simogatom kicsit a hasát, de nem rángatom ki az ágyból, nem kezdem hordozni, ringatni, mert hozzászokik és van aki 1 évesen is ezzel szórakozik, hogy csak ringatással alszik el a babája. A másik ami néha beválik, valamilyen zajosabb dolgot, pl. hajszáritó bekapcsolni.
2017. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Hordozókendő! És ha ez az egy gyereked van, használd ki, hadd aludjon rajtad!!!!
2017. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Kilányom koraszülött volt, kis súllyal született, kb fél évig a mellkasunkon aludt. Nem éreztem ezt bajnak, erre volt szüksége. Utána már a saját ágyában.

Ne érzed úgy, hogy elrontottátok, egyszerűen szüksége van az illatodra, a meleg testedre. Élvezd. Nincs annál csodálatosabb, mint mikor ott szuszog.

Nem marad így örökre.

2017. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

1-es vagyok. kb 3 hónapos kora körül nőtte ki. Most 10hónapos. Néha örülnék, ha velem akarna aludni, de nem akar. 😄

Szóval kitartás, nem fogod ezzel "elrontani" nem fog hozzá szokni, most csak te kellesz neki, nálad érzi biztonságban magát.

2017. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, talan nem rontjuk el a kis manót ;)


Kíváncsi vagyok, hogy a bűvös harmadik hónap mit tartogat nekünk <3


Nálatok mi változott a harmadik hónapban vagy azután? Nagyon érdekelne.

2017. szept. 8. 11:06
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hónaposan szokott le erről a kisfiam. Mondjuk utána is ringatni kellett valameddig, de legalább aludt utána.
2017. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
A húgom éjszakára csak így aludt el. Elmúlt egy éves, mire az anyja nagy nehezen le tudta szoktatni.
2017. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!