Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az 5 és fél hónapos kisfiam 2...

Az 5 és fél hónapos kisfiam 2 óránként felebred. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Az 5 és fél hónapos kisfiam 2 óránként felebred.Voltunk vele orvosnál teljesen kivizsgálták de nem találtak semmit makk egészséges aminek nagyon örülünk de mégis 2 óránként felébred éjjel és elég nyugtalanul alszik.Tapszert kapp és elkezdtük lassan a hozzátáplálást de nem az a baj egy hétig nem kapott semi mást csak tápszert és akkor is ugyanez volt.Mit tehetnènk?Már nagyon tanácstalanok vagyunk és fáradtak is bármilyen tapasztalatot vagy tanácsot meghalgatunk.

2017. szept. 19. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam is ébredt, gyakrabban is, orvoshoz nem vittem. Miután kibújt az első foga, aludt 2 hétig, aztán kezdődött előről. 6 hósan bújt ki a foga, 4,5 hósan kezdoődtek a fogzás tünetek. Persze nem hittem el h1, 5 hónapig tart, de minden megszűnt ahogy kibújt.

Szerintem ez a gyakori kelés normális egy év alatt főleg. Elhagyja idővel

2017. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen normális, az enyém 15 hónapos koráig ezt csinálta. Ezért elvittétek orvoshoz??? Elég lett volna felcsapni egy baba fejlődése könyvet.
2017. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 hónapos koráig átaludta az éjszakát remélem hamarosan visszaáll minden a régi kerékvágásba. köszönöm a válaszod :)
2017. szept. 19. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Enyém 17 hónapos és elmúlt 2 hónapba volt hogy 10 percenként kelt szó szerint, 4 foga jött egyszerre.

Ezzel csak azt akarom mondani 2 éves korig teljesen normálisak az éjszakázások, fogzás nagyon meg tudja viselni az arra érzékenyeket, nálatok is most fog kezdődni ha még nem is látod de már mocorognak az ínybe a fogak.

Kenegesd neki nyugodtan már most fogínygéllel , bár csodát nem tesznek de valakinek bevállik, illetve viburcol kúpot is kipróbálhatjátok. Ezen csak az segít ha kibújik a fogacska, de az is csak addig míg nem jön a következő :)

2017. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, előtte az enyém is aludt, azota egy kezem meg tudom számolni hány átaludt éjszakám volt. Nyáron volt h 40 percenként kelt egy hónapig. Most jobb, csak 2-4*. Remélem ti nem így jártok, de nálunk a fogzás brutális. Nem volt hasfájós, nálunk a fogzás teszi ki a gondok 90% át. Most 13 hós, 8 van kint, örlők jönnek.
2017. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nektek sem egyszerű kitartást mindenkinek.
2017. szept. 19. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Kitartás, mást nem tudsz tenni. Vannak ilyen időszakok is, ez is változni fog, aztán később lehet megint visszajön.
2017. szept. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Meddig tartott ez a sok ébredéses időszak? Jobb lett mikor kibújt a foga? Rájöttél mitől lehetett?
2018. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!