Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik? Mit csinálja...

Miért nem alszik? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a kislányom. Reggel fél9-9 közt kelünk. Dél-fél1 körül leteszem aludni, általában 2-fél3ig alszik, ha nem veszem ki a kiságyból, akkor sem alszik vissza. Próbáltam később letenni, de fél1 felé már állva elalszik. Egyre többször van hogy este bealszik 10-20percre 8-9 közt, felébred, és utána nem lehet letenni, pl. még most is fennvan. Próbáljuk nem engedni elaludni, de akkor behisztizik (affektív apnoes, az ilyen fáradt hisztikből gyakran lesz ájulás, így ezt a nem hagyom aludni dolgot nagyon nem lehet húzni :( )

Ti mit tennétek? Első baba tanácstalan vagyok... :( eddig olyan szépen elaludt 9-10 körül, reggelig, soha nem volt gond, ezt 2 hete csinálja kb. Már régóta szalad is, nem mozgásfejlődés miatt van szerintem :/


2017. szept. 26. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leraknam 8 kor aludni...nekem 1,5 evesem van,o is megy 8 kor aludni ha nappal koran,keveset aludt.nem hagyom,hogy atlenduljon este,mert akkor vele is szenvedes.miert nem intezed ugy az estet,hogy idoben le tudd fektetni?azt irod 8-9 kozt alszik be.tehat elaludna o idoben.7 kor vacsi,aztan furdes,esti itoka es alvas.

Az affektiv apnoet kinovi a kozeljovoben(nagy valoszinuseggel)

Az en fiamnak is volt,meg neha most is elszurkul orditas kozben,de mar nem ajul el a kezemben.

2017. szept. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy akkor még nem eszi meg a vacsit, és ha nem eszi meg, ugyan úgy felébred... ha evés nélkül elalszik, ugyan az lesz, mint tegnap, hogy felébred, hogy éhes, és 2kor alszik vissza.

én is ilyen beteg voltam, kisiskolás koromig :(

2017. szept. 26. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor a kajat probald ugy alakitani,hogy este jol jojjon ki.

Pl uzsira keveset kapjon,vagy csak gyumit egy kis kekszel.akkor talan megenne a vacsorat idoben.

2017. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!