Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor szereltétek le kisgyerek...

Mikor szereltétek le kisgyereketeknél a leesésgátlót a junior ágyról?

Figyelt kérdés
Állandóan lerúgja, nem valami jó minőség, vajon leszedhetem, kell az még egyáltalán? 3 éves elmúlt, elég sokat mozog, szerintem tuti leesne egyszer kétszer, de vajon ez olyan dolog, amit meglehet tanulni?? vagy hogy alakul ki az emberben hogy nem esik le felnőttként? :) vagy aki mocorgós az leesik felnőttként is?
2017. szept. 27. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiam 18 hónaposan kapta a leesésgátlós ágyát. Most 4,5 éves, még fent van. Simán levehetném, mert amikor átjön hozzánk aludni, ő van kívül, mégsem esik le a mi ágyunkról (pedig az magasabb). De valahogy kuckósabb így az ágya, ezért nem szedjük le.


Ha úgy érzed szedd le, max pár éjszakára teszel 1-2 nagypárnát az ágya mellé a földre. Így ha leesik, nem koppan.

2017. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az biztos hogy tennék mellé puhát, csak kérdés hogy ez olyan mint mondjuk mikor megtanul biciklizni...elesik párat utána menni fog....vagy aki hajlamos legurulni az világ életében legurul? bocs ha hülye kérdés
2017. szept. 27. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

5 évesen emlékszem, hogy mindig az ágy mellett ébredtem.

A szüleim egy matracot tettek az ágy mellé, így nem esett semmi bajom.

Most már nem esek le felnőttként. Kb. 6 éves koromra elmaradt a legurulás.

2017. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!