Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek mit kap vacsira a...

Kinek mit kap vacsira a majdnem 1 éves babája? (2 hét múlva tölti az 1 évet)

Figyelt kérdés

A babám már csak reggel és este kap tápszert, de az elmúlt 1-2 hónapba mintha már nem lenne neki elég tápláló vacsorára, mert felkel éjjel enni. Próbáltam, hogy nem adok neki egyből, hanem csak megitatom vagy visszaringatom, de addig sír míg nem kap kaját, utána meg egyből vissza is alszik.

Kiskora óta jó alvó, szinte mindig átaludta az éjszakát, de 1-2 hónapja minden éjjel felkel 1x enni. Nem elég tápláló neki már a tápszer? Ki mit ad vacsira a babájának?


2017. okt. 4. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ennyi idősen pár hétig nálunk is volt ilyen. Én azt csináltam, hogy elalvás előtt kicsit előbb adtam neki a rendes adagot, és mikor kezdett elaludni, akkor adtam neki még, amennyit megvett, így aludt reggelig
2017. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 éves lesz, kap vacsit, főzelék, kenyér-felvágott stb majd tápszer lefekvés előtt
2017. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fozelek hussal aztan alvas elott a tapszer.
2017. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!