Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor és hogy kezdjem leszokta...

Mikor és hogy kezdjem leszoktatni a cicin/ölben elalvásról, ha egyáltalán le kell szoktatni?

Figyelt kérdés
6 hetes a lányom, lassan már 5 kiló. Cicin a szopi végén mindig elalszik, ha utána leteszem és mégis felébred, visszakéri magát és pár perc múlva ki is köpi, csak el akar rajta aludni. Ezután felveszem vállra a büfi miatt (ami ilyenkor sokszor ki sem jön, de ez nem okoz neki problémát), majd amikor elaludt, leteszem, vagy pedig nyekergéssel jelzi, ha már nem kényelmes neki ölben és inkább tegyem le, mert elég volt. Ahogy nő a súlya, egyre nehezebb lesz őt tartani, amíg elalszik, ezért merült fel bennem, hogy vajon hogyan és mikor kezdjem leszoktatni erről az elalvásról, feltéve, hogy nem szokik le róla magától. Azt sem tudom, máshogy hogyan tudnám elaltatni. Szoktam neki énekelni, ringatom, de ez nem mindig jön be neki, van, hogy csak még jobban kipattan tőle a szeme. Első baba.
2017. okt. 12. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy alszik el újszülött kora óta, hogy berakom a kiságyba, én nem tudom felvenni, ölben tartani egyébként, csak átrakni egyik helyről a másikra, ha nagyon nyekereg, akkor simogatom, masszírozom a hátát, de általában simán elalszik magától.
2017. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy kell leszoktatni! :) pici meg! Elvezd ki, lesz idő, hogy 2 perc szopi utan már iszkol is jatszani.
2017. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!