Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » MI lehet baj nem alszik 2...

NikiDávid kérdése:

MI lehet baj nem alszik 2 éves fiam?

Figyelt kérdés
Annyira durva lett helyzett kivagyok idegileg, régen végig aludta az éjszakát amikor kisseb volt semni bajom nem volt vele és most hogy egyre nagyobb elviselhetetlen amit művel,olyan szintig eljutottunk hogy 2 oránként fent van fel ordit sikitozik , (melletem alszik) hiába simogatom egyböl mondom neki aludjon , most már lassan egy hete ilyen durva ugy kezdödött hogy 2-3 alkalommal és egyre jobbana sürüsödött és mára már elviselhetetlen dolgozok bölcsibe jár, nem birom ezt fent létet nem beteg, és mintha direkt csinálná vagy nem tudom már azon gondolkodom áteszem külön szobájába had aludjon egyedül igy is ugy is sir éjjel mindegy hova kelek fel átmegyek hozzá hátha meg szokja vagy nem tudom! de már nem birom ezt nem tudom mit csináljak. tanács köszönöm !

2017. okt. 24. 04:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Tedd át nyugodtan külön szobába, ha elviseli. De ne ilyen büntetésnek fogd fel szerintem.
2017. okt. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Mar reg kulon szobaban, külön ágyban kéne aludjon...
2017. okt. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Eddig sem kellett volna veled aludni neki. Tedd át külön szobába, és hagyd hisztizni. Lesz néhány rossz éjszakátok, de ha hagyod ordítani és nem törődsz vele, abba fogja hagyni és aludni fog.
2017. okt. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A bölcsiben sok inger éri amit alvás közben dolgoz fel az agya,lehetséges hogy emiatt.Nekem is 2 éves a fiam és egyetlen egyszer aludta át az éjszakát,én örülnék ha csak 2 oránként kelne.Nagyfiamnál is volt egy ilyen időszak mikor költöztünk utána,2 honap alatt elhagyta teljesen ezt az ébredéses sikitos dolgot.Kitartás....lesz ez rosszabb is,hisz sose müködnek ugyanugy a gyerekek...
2017. okt. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fogzás?
2017. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha eddig aludt, es ez az utobbi idoszakban kezdodott, akkor a kulontevessel csak azt ered el, hogy a problema nem szunik meg, csak meg pluszban jarkalhatsz is at hozza a masik szobaba, es meg faradtabb leszel. Azt kellene kideriteni, mitol ebred most.

- fogzas: ebben a korban johetnek a nagyorlok

- idegrendszeri eres: a beszedfejlodesben holt tart? Lehet, hogy most fog valami ujat kezdeni

- mikor kezdte a bolcsit? Nem volt egyeb valtozas, ami lelkileg megterhelheti, akar a bolcsiben, akar otthon? Koltozes, uj bolcsis neni, kisteso erkezese, szulok kozti problema, a csaladban barmilyen negativ tortenes, ami ratok, szulokre hatassal lehet?

- esetleg lappango betegseg

2017. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Illetve meg ami eszembe jutott, hogy van, ahol ket eves kor korul vezetik be a tejtermeket, es etelerzekenyseg is allhat az ebredes mogott, olyankor is tudnak forgolodva gyakran ebredni.
2017. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Másfél évesen egy hónapja 23-2 óra között alszik el, délelőtt 9ig majd délután 3 óra hosszát. Ő fogzik!
2017. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Probáltam külön szobába tenni, az baj h átjön hiába viszem vissza igy ráhagytam melletem alszik, nincs gond nálunk egyedül nevelem, szeptemberbe kezdte bölcsit minden szokásos, nagyon akaratos, hozzá van szoktatva tejhez.

Lehet foga mert folyik nyála ma vettem észre.

Köszönöm tanácsokat . Most eröt veszek magamon és meg probálom külön szobába szoktatni.

2017. okt. 25. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerinted az hogyan oldja meg az okot, ami miatt ebred?
2017. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!