Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek keveset aludt nap...

Akinek keveset aludt nap közben a babája, később lett valami baja? Iszonyatosan megszenvedjük a nappali altatást és anyósom azzal frusztál, hogy így buta lesz a gyerek.

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyóssal nem kell foglalkozni.ilyet még nem hallottam.....

Kérdezd meg legközelebb h honnan tudja?esetleg magán tapasztalja?

2017. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Okos anyós😂😂😂

Mennyi idős a kisbabád?

2017. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
8 hónapos. Éjszakát átalussza olyan szépen, nappal meg iszonyat vergődik, ha altatni próbálom :(
2017. okt. 24. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Biztos anyóst se tudták altatni...


A napi alvásigénye fontosabb, az az esti kiadós alvással megvan. Ő most lépett abba a korba, amikor rájött, hogy szándékosan ébren tudja magát tartani. És annyi izgalmas dolgot lehet csinálni alvás helyett! Úgyhogy eszébe sincs erre időt pazarolni, és aludni.

Nem buta, nem is lesz az, nagyon is jól fejlődik. :)

Majd ha elkezd futni, jobban kifárad és alszik.

2017. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ugyan ez volt. 1,5 evesen mar nem is akart aludni delutan. 1 eves se volt, amikor delelott mar nem aludt. Hiaba mentem vele barhova, levegore, baratokhoz jatszani. Ugyan ezt hallgattam vegig. 3 eves, okos, ugyes, valasztekosan beszelo kislany. Szoval butasag, amivel piszkalnak.
2017. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy éjszaka alszik. A kisebb lányom 6 hónapos, szintén nagy "vergődiusz" napközben (2x-3x fél órát alszik), de este 8-tól reggel 7-ig a hangját sem hallani.


Egyébként kíváncsi lennék, hogy anyósod szerint mi a teendő. Altatólövedék például? Majd kamaszkorában meg az lesz a baj, hogy ki sem mászik az ágyból.:)

2017. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam csak fél órákat alszik napközben, volt egyszer, hogy 4 hetesen egész nap csak fél órát aludt. Igaz ő is még csak 7,5 hónapos, de mindent nagyon korán kezdett el csinálni, nagyon ügyes. Szerintem nincs semmi összefüggés a kettő között.
2017. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem,semmi baja,egyszerűen kevés az alvásigénye(pontosabban nappal nincs neki rá igénye,este korán fekszik)..2,5 éves korától egyáltalán nem alszik nappal..nem lett buta,megnyugtatlak:D 6 éves,elsős,és korát meghazudtoló esze van..:D
2017. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!