Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el a 2 hónapos...

Hogyan altassam el a 2 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Nálam mindig cicit keres akkor is, ha nem éhes, és addig ordít, amíg meg nem kapja. Emiatt mostanában közelharcot vívunk az alvás miatt, teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom mindig másra bízni az altatást, ezért muszáj valami megoldást találnom.
2017. okt. 25. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

És akkor mi van? Komfortszopi is egy igény, amit ki kell elégíteni.

Ha nem megy, adj játszócumit, max. cumizavaros lesz.

2017. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Úgy altasd el,ahogy ő igényli.Mellettem aludt el mindig a kicsi,úgy tettem be az ágyikójába.Másképp nem akart.Később kinőtte.
2017. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Miért baj, hogy cicit kér? Ha ott tud elaludni, aludjon ott. miért szivatod mind a kettőtöket?
2017. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Cicin v hordozókendőben
2017. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Az én babám is cicin tudott csak elaludni.☺
2017. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Minden szoptatást komforttal zár. Az altatással az a baj, hogy ha elalszik rajta és kiveszem a szájából, hogy letegyem az ágyába, rögtön sírni, visítani kezd, tehát nem csak elalváshoz kellene neki. Nem fogom a szájában hagyni egész éjszaka.
2017. okt. 25. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg azt , hogy amikor a cicit elveszed cumit adsz neki. Hátha beválik.
2017. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt. és mivel van egy 3 éves fiam is, és előfordult hogy egyedül csinálom az estéket így nem tehettem meg hogy fél órát 45 percet csak a kicsit altatom.

én ekkor kezdtem el erőltetni a cumit. eleinte nagyon nem fogadta el. azt annyira igen hogy fél percig cuppogott rajta, ki is köpte de arra elég volt hogy el aludt utána. most már 3 hónapos kicsi megetettem és hagyom beauldni a cicin, mikor beteszem az ágyba megébred de nem kéri vissza és a cumi sem kell neki.

2017. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miután elaludt, várj 10-15 percet, utána próbáld meg kivenni.
2017. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amikor cicin alszik el, sokszor ördögi körbe kerülök. Mindig folyik belőle valamennyi tej (még ha nemrég szopott is), amit lenyel, emiatt viszont rövid időn belül kakil. Tisztába kell tennem, ami viszont újra éberré teszi, és máris ordít a ciciért...
2017. okt. 25. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!