Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehetne megnyugtatni?

Hogyan lehetne megnyugtatni?

Figyelt kérdés
El kellett jönnöm otthonról és csak estefelé megyek haza, így a két hónapos babámra a nagyi vigyáz. Még soha nem volt nélkülem ilyen sokáig, de a nagyival mindig elvolt, amíg ettem, boltba mentem, fürödtem, stb. Most viszont sír, nem tudja megnyugtatni. Odatette hozzá a ruhámat, akkor pár percig nyugodt volt, de nem talált cicit, így sírt tovább. Ringatja, énekel neki, de semmi nem használ. Mit lehetne tenni?

2017. okt. 31. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyengéd szavak, simogatás és türelem. Érthető, hogy így reagál a hirtelen távozásodra, de ha egyre többet lesz a nagyival, hamarabb meg fog nyugodni, ha nem leszel vele egy darabig.
2017. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a cicit ilyen esetben, mikor muszaj volt a ferjemnek atvennie, hordozassal helyettesitettuk. Vegye esetleg fel a nagyi a polodat, es kosse magara kendoben a babat, ugy setalgasson vele utemesen, vagy rugozzon gimnasztikai labdan. Igyis van ra esely, hogy nem nyugszik meg, mert a cicit, meg a te testkozeled nem nagyon lehet massal kivaltani. Legkotelebb, ha van ra mod, inkabb vidd magaddal.
2017. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En mindig fejtem le tejet ilyen alkalmakra...a cicizes egy dolog, testi kozelsegtol megnyugszik, viszont a tej is tartalnaz nyugtato enzimeket, ezert ha olbe veszi es uvegbol megitatja, az lehet majdnem olyan hatasos mintha cicire tennéd. Nem fejtél? Vagy mit adtok neki ilyenkor enni?
2017. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lefejt tejet kapott, de nem nyugtatta meg az sem. Amikor hazaértem és ölbe vettem, rögtön megnyugodott és kereste is a cicit.
2017. nov. 1. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!