Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altatjátok 3 hetes...

Hogyan altatjátok 3 hetes babátokat napközben és éjjel?

Figyelt kérdés

Tudom vannak, akiknek nincs szükségük babájukat altatni, hanem visszateszik a kiságyba és alszik is. Tehat a kérdés az altatós anyukákhoz szólna.

Azt tapasztalom, hogy megeszi az adagját (mérem mérleggel) es van mikor altatás nélkül betehetem az ágyaba, van, hogy csak ölbe szenderül álomba.


2017. nov. 9. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én picit rázva (fel le engedtem a karom, egészen finoman) sétáltam vele a szobában körbe körbe.

Viszont! Pont ebben az időben volt nálunk, hogy sehogy sem akart elaludni mikor szokott. Igen, mert ébren akart lenni.

Jó tanács: amikor ezt felismertem, hagytam hogy a nappaliban a játszó szőnyegén aludjon el, amikor ő elfáradt. Utána már sosem altattam. Így megtanult egyedül elaludni. Azóta sem kell segíteni - 11 hónapos.

2017. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7 hós a babám, de az altatás, az a mai napig úgy megy, hogy szopizik és vagy cicin alszik, vagy játszunk vele szopi után 10-20 percet és mikor látom, hogy álmos magam mellé teszem, simogatom a hátát, fejecskéjét és elalszik.

De míg olyan picike volt, mint a te a babád, akkor sokszor elég volt egy kis sta 10 perc az udvaron és már aludt is. ☺

Idővel ráértél, hogy a te babádnak mi a legóbb, ne aggódj! ☺

2017. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sta=séta
2017. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ráértél=ráérzel, legóbb=legjobb
2017. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!