Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi miatt nem alszik el a baba...

Mi miatt nem alszik el a baba az eddig megszokottak szerint?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos. Úgy van nálunk az esti menetrend, hogy 8-kor fürdés, utána szoptatás, aminek a végére elalszik és teszem az ágyába,eddig ez működött. Most viszont amikor leteszem, hiába aludt már jó mélyen, pár perc múlva felébred, így újra cici, hogy elaludjon, de nem mindig sikerül visszaltatni. Csak este alszik el cicin, napközben nem, olyankor a vállamon van és énekelek neki, így is különbséget téve a nappali és az éjszakai alvás között. Ha este is vállon alszik el, azt hiszi, hogy nappal van és 1,5 óra múlva kel. Éjszaka fekve szoptatom magam mellett lámpa nélkül sötétben, akkor szinte mindig elalszik és vissza tudom tenni az ágyába.
2017. nov. 14. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nagyon jó cikkek vannak, érdemes elolvasni. Leírják az okokat és a lehetséges megoldásokat.

2017. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ketszer is el kellett olvasnom az 1-es valaszat, mert azt hittem, en irtam :D Szoval kerdezo, en is azt javaslom, amit az 1-es.
2017. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!