Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hagyjam napközben ennyit...

Hagyjam napközben ennyit aludni a 2,5 hónapos babát?

Figyelt kérdés
1,5 órát van ébren, majd alszik 1,5-2 órát. Kb 3 óránként eszik, éjjel 1-2x ébred enni és általában fél 8-8 között ébred reggel. Eddig este legkésőbb 9-negyed 10 körül már aludt, az elmúlt napokban viszont egyre később alszik el, alig tudom éjfél előtt letenni, pedig a 8 órai fürdés után már csak szoptatás és altatás van félhomályban, illetve most már órákig tartó sétálgatás és rázogatás is. Arra gondoltam, hogy sokat alszik napközben,és azt kellene ritkítani. Sokkal többet, kb 1,5-2x annyit alszik, mint újszülöttként.
2017. nov. 15. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, ugyanennyi idos babam van es ugyanilyen nala is! En probaltam napkozben "nem hagyni" aludni, de csak irtozatosan nyugod lett, vegul elaludt barmilyen teszhelyzetben. Ilyen pici babat nem tudsz ebren tartani, ha almos, kidol, mint egy fa. Max ha nem, nyugod es siros lesz.


Majd elmulik, ez ilyen idoszak, a babaknal sokszor valtjak egymast periodusokban az alvasi szokasok.

2017. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*irtozatosan nyugos lett
2017. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"órákig tartó sétálgatás és rázogatás" - én biztosan nem tudnék elaludni, ha órákig sétálgatnának velem és rázogatnának.
2017. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De Te nem baba vagy 3-as, tehat kialakult az idegrendszered es egyedul is el tudsz aludni ha lefekszel. Egy babat sokszor ringatni kell, olben tartani, kvazi segiteni neki az elalvasban, mig egy felnott mar nem szorul erre ra.

(most komolyan egy felnott embernek magyarazom a kulonbseget 3 honaposok egy meglett felnott emberek kozott?! huhh....)

2017. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!