Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit gondoltok, szerintetek jó...

Mit gondoltok, szerintetek jó dolog a gyerekkel összebújva aludni, vagy nem? Ti hogyan altatjátok a gyereket?

Figyelt kérdés
Nekem pl. jó kapcsolatom van az Anyukámmal, és emlékszem rá, hogy kiskoromban összebújva aludtunk. Ez nagyon pozitív élmény volt, és még most is visszaidézem ezt a fejemben, ha este nem bírok elaludni.

2017. nov. 26. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Szamomra nagyon, pedig nem igy terveztem, de a gyerekem mashogy nem alszik jol, es azota mar en is nagyon megszerettem, a ferjem is imad egyuttaludni. Itt a gyakorin ugy vettem eszre, hogy az egyuttalvok tapasztalatait lepontozzak, de van Kotodo csaladi egyuttalvas csoport a facebookon, sokan vagyunk, es nagyon jok a tapasztalataink.
2017. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Mi sem így terveztük. De mikor már egy éve nem alszik az emver lánya.....

Beadtam a derekem. Meguntam h 2óránként megyek át a gyerekhez és vissza éjjelről éjjelre.

Most mellé bújok elalszik, átmegyek a férjem mellé. Aztán kb 2 körül ébred a gyerek. Vissza hozzá, de már ott maradok mellette.

Az egész éjjeles együttalvás nálunk nem jött be.... akkor is sokat kelt. Most már max 2x kel fel. 2éves

2017. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Én imádok a gyermekeimmel aludni. Bár nekem sem megy egész éjjel, mert sokat mozgolódnak. Nálunk alapvetően mindenkinek megvan a saját ágya, alszanak is benne, csak időről-időre átjönnek hozzánk, ott maradnak vagy külön Ők kérik, hogy hadd aludjanak velünk. A fiunk már belépett a félős korszakába, a kislányunk pedig pont azt csinálja, amit a bátyusa😊mi nagyon megértőek vagyunk Velük, senkinek nem kell az ágyában kuporognia a plafont bámulva vagy reszketnie a sötétben. Ha igényük van rá, jöhetnek közénk. Ők is, mi is szeretjük.
2017. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Néha jó dolog, de normális esetben mindenki a saját ágyában alszik. :) Nálunk az külön program, ha együtt alszunk.
2017. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Még ha ilyen összebújós romantikus dolog lenne... :D

De ha a gyerek átjön éjszaka, biztos hogy csak ő alszik jól. Most 2 éves, de kisebb korában se volt kényelmes vele aludni, mert rugdos, forgolódik és képes leszorítani a 2 méteres ágyról is.

2017. nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
7 éves kisfiam, és összebújva alszunk el. Vagyis ő. Aztán éjjel is folyamatosan bújik, simul, ölel. Imádom <3
2017. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Olykor olykor jó dolog együtt aludni,de minden nap nekünk nem lenne oké.Bizonyos kor fölött pedig szàmomra elfogadhatatlan.
2017. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor veszem magam mellé, ha nagyon nyűgös, sehogysem tudom elaltatni, és bepróbálkozom ezzel az altatással. Egyébként nem tudnék nyugodtan aludni, mert folyton cicit keres, ha észreveszi, hogy nincs a szájában. Ilyenkor nyögdécsel, kaparászik a kezével, és ez kb 20 percenként megy, szóval nem túl pihentető. Este jó esetben a fürdés utáni szopi végére elalszik és tehetem az ágyába. Ha mégsem, akkor amikor már álmos, vállra veszem, és ha félálomban van, beteszem az ágyába. Második napja próbálkozom azzal, hogy álmosan megy az ágyába, zenét kapcsolok és kis simi után egyedül alszik el - párszor már sikerült. Holnap lesz 3 hónapos.
2017. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, azt próbáltad, hogy a cicivel a szájában alszik el?
2017. nov. 30. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok

Igen, próbáltam. Rosszabb napokon, ha elalszik rajta és elveszem, hogy tehessem az ágyába, felébred és kéri vissza, tehát nem lehet letenni. Ha pedig mellettem aludna el így, egész éjszaka cicivel a szájában akarna aludni. Emiatt próbálom minimalizálni a cicin elalvások számát.

2017. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!