Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A fürdetés utáni X óra maga a...

A fürdetés utáni X óra maga a borzalom Nektek is? 😑

Figyelt kérdés
Akármilyen jó vagy netán rossz a napunk nappal a fürdés utáni X óra egyszerűen elromlik a fürdest követően. Próbaltuk mar annyi féle módon lebonyolítani. Lehet az is baj. 7-8 között fürdes, utana hatalmas sírás a vígasztalhatatlanságig, majd 1korul alszik be 😑😣
2017. nov. 28. 06:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Nekünk se egyszerű, újonnan 1 óra mire elalszik a 2 évesem.

Ha nagyon kicsi még, akkor egyféleképpen csináljátok az altatást. A kisfiam mikor 3 hós volt, sírt altatás közben vagy pár napot de akkor altattam mikor biztosan tudtam hogy álmos, eleinte sírt vagy 10 percet, járkáltam vele sötétített szobában, pár nap után a sírást is abbahagyta már az altatás legelején. De fontos hogy nem-e éhes, hasfájós-e, fogzik-e, szeparációs szorongás, akármi, így kor nélkül főleg nehéz tippelni.

2017. nov. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem ertem miért felejtettem el írni. 5 hetes. Tudom, hogy kicsike még és annyi mindenhez kell hozzaszokni, csak az a tény, hogy a fürdes ferhergeli úgy tűnik minden igyekezet ellenére fenn all.

Mivel kicsi próbaltam jo par dolgot az altatashoz. Mind mukodik ideig oraiig...

2017. nov. 28. 06:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, én is úgy altattam ahogy éppen sikerült. Kitartást, az esti program megoldhódhat hamar. A fiam 6-8 hetes volt, pontosan nem emlékszem, ezután már csak a nappali altatás volt zűrös az is csak 3 hós korig.
2017. nov. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk kb. 6 hetes korban kezdodott ez. Tegnap volt 3 honapos es meg mindig tart..kb. 11-egy kozott alszik el ejjel, elotte orakig sir.
2017. nov. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy az első 3 hónap a legzűrösebb (általában). Adjam időt magamnak és a babámnak. Csak minden nap végén azt érzem valamit én rontok el... de akkor látom van, akinél pontosan ugyanez a helyzet.
2017. nov. 28. 06:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugi.semmit sem rontasz el. En kisfiammal is ez volt a helyzet.egy honapos koraig minden tokeletes volt.. aztan egyszer csak megfordult minden.nappal aludt ejel fent volt. Esti fürdetes olyan 7 körül aztan ejjel 2-3 ig fent voltunk.ez tartott 4 honapos koráig. Szoval csak kitartás.még bekell álnia az esti alvàsra :) szeritem sokan vannak ilyen helyzetve

Sok sikert :)

2017. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia.Nàlunk úgyan ez a helyzet.4 hetes..Nem tudom,h lehetne e rajta vàltoztatni.Talàn az idő megoldja..
2017. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél nálunk is szenvedős volt az este. Másodiknál előrébb hoztunk mindent 6-kor fürdettem, hétkor már aludt és nem volt esti sírás. Ennek oka ugyanis legtöbbször a túlfáradás. Ha korán elfárad kezdjétek korán az éjszakát!
2017. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is nyugodj meg, szó szerint törődj bele, h ez most így fog menni ma, és talán a baba is nyugisabb lesz. Más valaki, próbaképpen nem tudna ringatni?
2017. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!