Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem fárad el vagy más baj lehet?

Nem fárad el vagy más baj lehet?

Figyelt kérdés
15hónapos kisgyermek anyukája vagyok 4hónapos kora óta borzalmasan romlik az alvása, mostmár napközben 40-60perceket alszik nyügös sír vmikor dobálja magát éjjel jobbik esetben 2óránként kel rosszabbik esetben óránként :( kb.én már ájulásig vagyok emelett főzök mosok takarítok és ugy érzem kimerültem teljesen!:(mit tegyek hogy 1éjjelem nyugodt legyen?
2017. dec. 3. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Tejtermekre, tojasra nem allergias esetleg? Attol kelhet gyakran, dobalhatja is magat tole.
2017. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szoptatod vagy tapszeres?

Egyutt alszotok, vagy kulon?

Mikor kezdtetek a hozzataplalast?

2017. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 15-16 hónapos korig jött ki 4 rágófoga, volt hogy 10 percenként kelt éjjel, borzaszó volt ,egyedül cataflam segített, fele annyit kelt tőle..

Nálatok nem jön rágófog? Mert akkor csak az idő segít..

2017. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk itt jött képbe a tojásallergia (tejre és szójára diétáztattam már) és 1,5 hónapon belül 8 foga jött át, rágó és szemfogak, 14,5 hós kortól 16 hós korig. Hát 2x 20 percet aludt szegény napközbe, éjszaka volt mikor éjféltől 3-ig ébren volt. Utólag is azt mondom, az kemény volt..
2017. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kezdetben a tejfehérje allergia volt az oka a rossz alvásnak, már egy ideje meg a fogzás. Déltől 14ig alszik, este ha elalszik 20-21 között akkor éjszaka 2-3 között felkel és fent van 5-6 óráig. De sokszor 23-3 között alszik el. Nem tudok mit tenni, sok mindent kipróbáltunk, az allegiát kinőtte. 17 hónapos, mindig van 1-2 hónap mikor végigalussza az éjszakát, majd kezdődik mindem előről. Nem mondom, hogy könnyű, sőt..., szóval tudom mit érzel. A férjem sokat dolgozik, egyéb segítségem nincs, többnyire kettesben vagyunk. Nehéz mellette minden nap főzni, rendben tartani a házat és még tanulok is. 25N
2017. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tej,tojásra allergiás és fogzunk is!én mindent betartottam amit azborvoa mondott nekem is a szoptatás miatt
2017. dec. 4. 06:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Tej,tojásra allergiás és fogzunk is!én mindent betartottam amit az orvos mondott nekem is a szoptatás miatt meg a picinek!védőnő amit mondott majdnem csak könyv szerint tápláltam :o nem hiszem hogy ilyesmi probléma lenne :(
2017. dec. 4. 06:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Kinden tejtermekre is? Cimkeket is nezel, hogy semmilyen tejszarmazek ne legyen az etelben, amit esztek? Sajnos azt is kell figyelni.
2017. dec. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*minden
2017. dec. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!